Yaşar Topluluğu kültür ve sanatın destekçisi

İdil Yiğitbaşı:” Kültür ve sanat yaşamlarımızı zenginleştiriyor, bize farklı bakış açıları kazandırıyor, yaratıcılığımızı besliyor.

10.06.2022
58
Yaşar Topluluğu kültür ve sanatın destekçisi
REKLAM ALANI

İdil Yiğitbaşı:” Kültür ve sanat yaşamlarımızı zenginleştiriyor, bize farklı bakış açıları kazandırıyor, yaratıcılığımızı besliyor. İçerdiği çeşitlilikle toplumun hoş görüsünü de artırıyor.”

 

ARA REKLAM ALANI

Türkiye’nin sanayileşme sürecinde yatırımlarıyla ülkemiz ekonomisine değer katan, 77 yıldır kalkınmaya desteğini sürdüren Yaşar Topluluğu, şirketleri ve vakıfları ile eğitim, kültür, sanat ve spora destek vererek toplumsal gelişime katkı sağlamaya devam ediyor.

 

İzmir Kültür Sanat Vakfı’nın(İKSEV) kurucularından olan Yaşar Topluluğu, İKSEV tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenen Uluslararası İzmir Festivali’nin de festival destekçileri arasında yer aldı. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşen açılış konserine katılan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı’na, Yaşar Topluluğu’nun sanata olan katkısı sebebiyle İzmir Kültür Sanat VakfıYönetim Kurulu Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper tarafından plaket takdim edildi.

 

Topluluğun kültür ve sanata olan desteğinin devam edeceğini vurgulayan İdil Yiğitbaşı: "Kültür ve sanat yaşamlarımızı zenginleştiriyor, bize farklı bakış açıları kazandırıyor, yaratıcılığımızı besliyor. İçerdiği çeşitlilikle toplumun hoş görüsünü de artırıyor. Yaşar Topluluğu olarak vakıflarımız, şirketlerimiz ve kurulmasına öncülük ettiğimiz sivil toplum kuruluşlarıyla toplumun gelişimini destekliyoruz. Kurulduğu günden bu yana; yaklaşık 40 yıldır, şehrimizin kültür ve sanat hayatına değer katan İzmir Kültür Sanat Vakfı’nı destekliyoruz. İKSEV, başta Uluslararası İzmir Festivali olmak üzere çok sayıda başarılı etkinliğe imza atıyor, İzmir’i dünya sanatçıları ile buluşturuyor. Yaşar Topluluğu olarak bu kültür ve sanat zenginliğine katkımız devam edecek” diye konuştu.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.