Dünya Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı

07.

08.07.2022
35
Dünya Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı
REKLAM ALANI

07.07 Dünya Antalyasporlular Günü, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Grubu işbirliği ile muhteşem bir coşkuyla kutlandı. Boğaçayı Köprüsü’nde binlerce taraftar marşlar söylerken, aynı anda yaktıkları meşaleler ile görsel şölen oluşturdu.

 

ARA REKLAM ALANI

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Grubu işbirliğiyle Boğaçayı Köprüsü’nde 07.07. Dünya Antalyasporlular Günü etkinliği düzenlendi. Boğaçayı Köprüsünde binlerce taraftar, kurulan platform önünde DJ Ersin eşliğinde doyasıya eğlendi. Konser alanını dolduran taraftarlar, şarkılara eşlik ederek tezahürat yaptı. 

 

MEŞALELER GECEYİ AYDINLATTI

Saatler 22.00’ı gösterdiğinde ise taraftarlar Boğaçayı Köprüsü etrafında meşaleleri yakarak görsel şölen oluşturdu. Kırmızı-Beyazlılar havai fişek gösterisi ile geceyi aydınlattı. Antalyasporlu taraftarlar bu sırada tezahüratlarda bulunarak kulübe olan sevgilerini dile getirdi.

 

KIRKPINAR BAŞPEHLİVANI KUTLAMALARDA 

Kutlamalara 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde altın kemeri kazanan Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Güreş Kulübü sporcusu Cengizhan Şimşek de katıldı. Şampiyon güreşçi Şimşek, “Er meydanında Antalya’mızı ve Antalyaspor’umuzu her zaman gururla temsil ediyorum. Sizlerin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in desteklerine teşekkür ederim” diye konuştu. Sahnede kupasını kaldıran Cengizhan Şimşek’i kırmızı beyazlı taraftarlar da “Antalya seninle” gurur duyuyor diyerek alkışladı.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.