Sur Yapı Marka AVM’de Spor Festivali

Sur Yapı Marka AVM’de Spor Festivali başlıyor.

18.05.2022
31
Sur Yapı Marka AVM’de Spor Festivali
REKLAM ALANI

Sur Yapı Marka AVM’de Spor Festivali başlıyor. 21 ve 22 Mayıs’ta AVM bünyesindeki spor mağazalarının da katkılarıyla düzenlenecek Spor Festivali’nde, spor tutkunları Trambolin Show ve Extreme Show ile coşacak. Festival katılımcıları Photo Booth alanında heyecan dolu dakikalarını ölümsüzleştirebilecek.

 

ARA REKLAM ALANI

Bursa’nın yeni markası Sur Yapı Marka AVM, sporda da “marka” oldu. Hizmete girdiği ilk günden bu yana bünyesindeki dünyaca ünlü spor ürün markalarıyla her yaştan ziyaretçisine hitap eden ve zengin alışveriş seçenekleri sunan Sur Yapı Marka AVM, Spor Festivali’ne yeniden ev sahipliği yapıyor.

 

21 – 22 Mayıs’ta, Sur Yapı Marka AVM’nin Akademi Caddesi açık otoparkında düzenlenecek festivalde spor tutkunlarını birbirinden renkli aktiviteler bekliyor. Festival alanında kurulacak özel alanda yapılacak Trambolin Show ve Extreme Show’lar, izleyenlerin nefesini kesecek. Festival alanını ziyaret edenler, 14.00 – 18.00 saatleri arasında çeşitli periyotlarda düzenlenecek adrenalini yüksek gösterilere tanık olmanın yanı sıra katılımcı spor markalarının kuracağı stantlardaki etkinliklerle de keyifli dakikalar geçirecek. Etkinlik boyunca alanda DJ performans da olacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.