ZUBİZU Ödül Puanlarınızı HAYTAP ile Mamaya Dönüştürün, Patili Dostlarımıza Yardım Edin!

 ZUBİZU, patili dostlarımıza önemli bir destek sağlamak amacıyla HAYTAP ile bir araya geliyor ve ZUBİZU üyelerinin kullandıkça kazandıkları ödül puanları mamaya dönüşüyor.

04.04.2022
47
ZUBİZU Ödül Puanlarınızı HAYTAP ile Mamaya Dönüştürün, Patili Dostlarımıza Yardım Edin!
REKLAM ALANI

 ZUBİZU, patili dostlarımıza önemli bir destek sağlamak amacıyla HAYTAP ile bir araya geliyor ve ZUBİZU üyelerinin kullandıkça kazandıkları ödül puanları mamaya dönüşüyor. “4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Koruma Günü” kapsamında HAYTAP iş birliği ile hayata geçirilen ve Nisan ayı sonuna kadar sürecek kampanyada, ödül puanlardan toplanan mama yardımının 20’si kadar ekstra mama yardımını da ZUBİZU sağlayacak. 

 

ARA REKLAM ALANI

ZUBİZU, Türkiye’nin dört bir yanındaki sahipsiz sokak hayvanlarına ulaşan ve onlara kaliteli mama desteği sağlayan HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanlarını Koruma Günü kapsamında bir araya gelerek önemli bir iş birliğine imza atıyor. Kampanya ile hem sokaklarda ve barınaklarda yaşayan hayvan dostlarımız için farkındalık yaratmak hem de mama bağışını teşvik etmek amaçlanıyor.

 

Nisan ayı sonuna kadar devam edecek kampanya ile ZUBİZU üyeleri uygulamadaki birikmiş puanlarını HAYTAP’a mama desteğine dönüştürecek. Kampanya kapsamında, ZUBİZU kullanıcılarının ödül puanlarından elde edilen mama yardımının 20’si kadar ek mama desteğini ise ZUBİZU yapacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.