Zihin Mimarı Piraye Erdoğan Kitapseverlerle Kuzu Effect Avm’de Buluştu

Son zamanların en çok satan kitabı “SEYİR”in yazarı Piraye Erdoğan, Kuzu Effect’te düzenlenen imza ve söyleşi gününde; okurlarıyla buluştu.

Zihin Mimarı Piraye Erdoğan Kitapseverlerle Kuzu Effect Avm’de Buluştu

Son zamanların en çok satan kitabı “SEYİR”in yazarı Piraye Erdoğan, Kuzu Effect’te düzenlenen imza ve söyleşi gününde; okurlarıyla buluştu. Söyleşide; Seyir kitabının ortaya çıkış öyküsünden zihin değişimine kadar pek çok konu konuşuldu.

 

ARA REKLAM ALANI

Ankara’nın seçkin buluşma noktalarından Kuzu Effect AVM, son zamanların ünlü yazarı Piraye Erdoğan’ı okuyucuları ile bir araya getirdi. Kuzu Effect AVM’nin -1. katında gerçekleşen söyleşi ve imza gününde Erdoğan; evrenin sistemini ve işleyişini doğru anlamanın önemi, insan zihninin kaynağına inmenin yolları gibi pek çok konu hakkında bilgi verdi. Seyir’in ortaya çıkış öyküsü ile sözlerine başlayan Piraye Erdoğan şunları söyledi: “Kendi yaşamımda ulaşmak istediğim huzur, başarı ve tatmin hissinden her geçen gün uzaklaştığımdan, işleyişimle ilgili bir sorun olduğuna inandım ve kendi dönüşümümü yaşamak için harekete geçtim. Her şey kendimi sıkıştırdığım ve her geçen gün daha havasız bıraktığım o daracık alandan kurtularak kendi gerçeğimi keşfetme arayışım ile başladı. Benim bütün yaşam amacım dönüşüm. Seyir kitabı daha fazla insana ulaşmak için yazıldı. Çok şükür çoğalalım niyeti ile yazdığım kitap sizlerle birlikte yerini buldu.”

 

“Hepimiz hem Mina’yız hem Ma’yız” açıklamasında bulunan ünlü yazar “Seyir; zihin insanının ne olduğu, nasıl bir portre sergilediği ve bu halden nasıl kurtulup gerçek bir insan gibi işleyebileceğini anlatan, bir kadının dönüşüm hikâyesidir” dedi.

 

Doğru nefesin, yaşamdaki etkisine de değinen Piraye Erdoğan, nefesin; zihin dönüşümünü sürekli kılacak bir araç değil, zihin dönüşümünü yaşayan bir insanın dönüşüm etkinliğine destek olabilecek bir araç olduğunu belirtti. Zihnin 3-7 yaş arasındaki yaşananları toprağına ektiğini ve bu toprakları temizleyerek yola çıkılması gerektiğini ifade eden Erdoğan, kitap severlerden gelen soruları da cevapladı. Söyleşi kitap imzası ile son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ