Yeni evli çifte ne hediye alınır?

16.11.2023
2.009
Yeni evli çifte ne hediye alınır?

Çiftin yeni evli olması detayı çoğu konuşmada rastlanır türden. Çünkü herkes bilir ki evliliğin ilk zamanlarını yaşayan çiftler, çok daha pozitif, heyecanlı, mutlu, hassas ve tutkulu olurlar. Bu da onlara olan yaklaşımımızın daha hassas olması gerektiğini vurgular. Üstelik hediye alırken yeni kurmaya başladıkları hayatlarına katkımız olsun isteriz. Bunu sadece, beğenip beğenmedikleri belli olmayan ev eşyaları alarak yapmamıza gerek yok. Birlikte hayat kurarken farklı deneyimler yaşayıp, kendilerini bazen sınamaları bazen de dinlenmeleri gerekir. Ev eşyası yoksa ne mi var? Yuvalarına huzur getirecek bodo dan, onlarca güzel doğum günü deneyim hediyesi var! İsterseniz evde boş vakitlerinde birlikte eğlenmelerini sağlayacak online deneyim hediyelerinden sanat kursları sunun, istemezseniz de şehri yer gök dolduran heyecan dolu hizmetlerden. Verdiğiniz hediyelerle, vakitlerini kaliteli eğitim ya da aktivitelerle değerlendirirken farklı durumlarda ki tepkilerini ölçebilsinler. Üstelik ebeveyn olmaya hazırlanan bireyler için oldukça faydalı eğitimler de bu platformda! bodo’yu keşfe çıkın, kendi gözlerinizle görün!

 

ARA REKLAM ALANI

Yeni çifte happy and fun doğum günü hediye kutusu

Doğum günü sürprizini yapacağınız kişi size; arkadaş, kardeş, abla, ağabey, kuzen vs. olabilir. Ancak artık ‘’Bizli’’ düşündüğü bir hayatı paylaşıyor. Siz de buna saygı ve destek göstererek sürprize her ikisini dahil etmek istiyor olmalısınız. bodo, tüm deneyim sürprizlerini iki ya da ikiden fazla gruplar da değerlendirsin, sosyallik artsın diye özel hizmet sunuyor. Bu platformda genellikle çiftlere özel deneyimler; ‘‘Romantik’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Uçuş’’, ‘’Restoranlar’’, ‘’SPA ve Masaj’’ gibi popüler başlıklar altında tercihe sunuluyor. Çünkü keyifli, büyüleyici, rahatlatıcı, heyecan verici birbirinden özgün deneyim sürprizleri bu gibi kategorilerde. bodo sürprizleri şık sunumları sayesinde her ortama uyan, ilgi çeken ve detaylarına indikçe heyecanı artıran oldukça özel hediyelerdir. Kartların incelenene dek kutunun gizemini koruması da etkileyiciliği artıran faktörlerden. Hem bütçenize, hem de onların ilgi alanına uygun deneyimi ya da deneyimleri seçerek eğlenceye başlayın.

 

Yeni nesil çift hediyeleri

Evin dekorunu bilmeden alınan biblolar, paspaslar, nevresim takımları değil de çok daha anlamlı, onlar için değerli olup ölümsüzleşen yenilikçi sürprizlere odaklanma vakti! Aşkın heyecanını koruyacak romantik hediyelere bakın; ‘’İki Kişi için Özel Tango Dersi’’, ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı‘’, ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’, ‘’SPA’da Romantik bir Akşam’’. Bol kahkaha ile enerjilerini yükseltecek deneyimler; ‘’İki Kişi için Ormanda At Binme’’, ‘’İki Kişi için Trambolin Parkı’’, ‘’Karting’’, ‘’İki Kişi için İtalyan Makarnaları Yapım Dersi’’. Önceliği, yaş günü olan yakınınızın ilgisine verebilirsiniz. Fakat çoğu deneyim, herkesin hayatında mutlaka yaşamak isteyeceği anlardan. bodo’nun güncel sürprizlerini takipte kalın.

YAZAR BİLGİSİ