Ünlü oyuncu Arzum Onan katılımıyla “Filli Boya ile renklerden haki zamanı” konuşuldu!

 Filli Boya’nın yeni renk paleti “Haki Zamanı”,   Oyuncu Arzum Onan katılımıyla 2 Kasım Salı günü Grand Hyatt’ta tanıtıldı.

03.11.2021
332
Ünlü oyuncu Arzum Onan katılımıyla “Filli Boya ile renklerden haki zamanı” konuşuldu!

 Filli Boya’nın yeni renk paleti “Haki Zamanı”,   Oyuncu Arzum Onan katılımıyla 2 Kasım Salı günü Grand Hyatt’ta tanıtıldı. Hayata yeniden bağlanmayı, sevdiklerimizle bir araya gelmeyi temsil eden haki rengi, Filli Boya’nın yepyeni renk paletinde yeniden buluşmanın renklere doğal, sıcak ve samimi yansımasını öne çıkarıyor.

Kendi içimize çekildiğimiz, özümüze dönerek kendimizi keşfettiğimiz ve evlerimizde huzurlu ve sıcak ortamlar yarattığımız bir yıldan sonra hayata yeniden bağlanıyor, sevdiklerimizle bir araya geliyoruz. Yeni dünya düzenini benimserken de bir çok ihtiyacımız alışkanlıklarımız gibi değişiyor. Boya sektörünün lider markası Filli Boya, zamanın ihtiyacına ve insanların ruh haline göre renkler sunuyor ve “bütün evi aynı renge değil; her odayı bambaşka bir dünyaya çevirmek istiyoruz” diyenlerin hayatını “Haki Zamanı” renk paletiyle kolaylaştırıyor.  

ARA REKLAM ALANI

Filli Boya ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte; markanın sınırsız renk seçeneği sunan renk kartelaları arasından sonbahar-kış mevsimine özel tonlar seçilerek hazırlanan Haki Zamanı paletinin hikayesi anlatıldı. Oyuncu Arzum Onan’ın da katıldığı etkinliğin konuşmacıları Nippon Paint – Betek Genel Müdür Yardımcısı Arzu Uludağ ve Filli Boya Renk Uzmanı Deniz Gürsu olurken Filli Boya’nın sektöre getirdiği yenilikler üzerine sohbetler gerçekleştirildi. Etkinlikte, yeniden buluşmanın renklere doğal, sıcak ve samimi yansıması, ev boyama süresinin pandemiyle birlikte değişmesi ve artık daha sık evlerin boyanması, her bir duvarın farklı renklerle kombinlenebilmesi, ev dekorasyonu, sıcak bir mekan oluşturma ve renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri gibi bilgiler paylaşıldı.

Lansmana katılan Arzum Onan ise “Kendi özüme döndüğüm, iç dünyamı dinlediğim ve evimde çokça vakit geçirdiğim bir yıldan sonra sevdiklerime, dış dünyaya, doğaya ve hatta hayata yeniden bağlanıyorum diyebilirim. Pandeminin bize kattığı olumlu şeyleri düşünmek istiyorum ben. Değişen dünyayla birlikte farkındalığım, alışkanlıklarım ve bundan doğan ihtiyaçlarım da değişti. Bulunduğum alanı da bu ihtiyaçlara göre düzenliyorum. Evim bunların başında geliyor. Kalıpların dışına çıkarak ve ruh dünyamdan ilham alarak sanatıma, evime ve yaptığım her işe modumu yansıtıyorum. Mesela bütün evi aynı renge değil; her odayı bambaşka bir dünyaya çeviriyorum. Yaşam alanımı dileğim gibi renklendirmek ruhuma da iyi geliyor. Öğrendim ki yeniden bağlanmayı ve bir arada olmayı temsil eden renk Haki’ymiş. Yeşilin en sevdiğim tonu… Özümsemek için yaşam alanıma da taşımayı düşünüyorum. Konu boya, renk ve renklerin dili olunca da hem ürünlerine hem de kalitesine güvendiğim marka tercihim Filli Boya oluyor.” dedi.

 Keyifli anlara sahne olan lansmanda katılımcılar, Arzum Onan’la sohbet ederken ev dekorasyonu ve renkleri hakkında da konuşmayı ihmal etmedi.

 Yeniden buluşmanın renklere doğal, sıcak ve samimi yansımasını ele alan Filli Boya’nın “Haki Zamanı” renk paletinde, tek bir renge bağlı kalınmadan zamanın ruhunu takip eden, ilham veren, yeni duruma ve dünyaya uyumlanan birbirinden özel renkler yer alıyor. Renk paletinde; haki renginin yanı sıra haki ile kombinlenenebilecek LületaşıBademiPudra KahveKozmik 25Andezit 65 gibi farklı tonlar da sunuluyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ