Trabzonspor’un unutulmaz futbolcusu Gökdeniz Karadeniz,D-Smart’da Bol’ca Futbol programının konuğu oldu

Trabzonspor’un unutulmaz  futbolcusu Gökdeniz Karadeniz,D-Smart’da Bol’ca Futbol programının konuğu oldu,Emre Bol ve Nergis Aşkın’ın sorularının yanıtlayan Gökdeniz Karadeniz’in ssohbetinden konu başlıkları şöyle:   “Rubin Kazan’da başarılarla dolu bir 11 yıl geçirdim.

16.05.2022
26
Trabzonspor’un unutulmaz  futbolcusu Gökdeniz Karadeniz,D-Smart’da Bol’ca Futbol programının konuğu oldu
REKLAM ALANI

Trabzonspor’un unutulmaz  futbolcusu Gökdeniz Karadeniz,D-Smart’da Bol’ca Futbol programının konuğu oldu,Emre Bol ve Nergis Aşkın’ın sorularının yanıtlayan Gökdeniz Karadeniz’in ssohbetinden konu başlıkları şöyle:

 

ARA REKLAM ALANI

“Rubin Kazan’da başarılarla dolu bir 11 yıl geçirdim. Liyakat nişanı aldım ve 61 numaralı formamı emekli ettiler.Görsellik açısından bakarsak Türk futbolunu çok daha önde görüyorum. Sistemsel olarak baktığım zaman Rus futbolu daha önde.Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamarına davet edilmedim. Ben de ailemle kendi evimde şampiyonluğu kutladım.Nwakaeme gibi bir oyuncu alabilmek için 15 – 20 milyon Euro para harcamak gerekiyor. Bence takımda kalması gereken bir isim.Trabzonspor’un şampiyonluğunda bir çok isim etken oldu. Bir anda çıkıp oyunu değiştirebilecek 4 – 5 oyuncu var. Diğer takımlarda bu yoktu.Her takımın şampiyonluk yarışında olmasını isterim. Ne kadar çok takım yarışın içinde olursa ülke futbolu o kadar ileriye gider.Beşiktaş şampiyon olduktan sonra oyunsal anlamda üzerine bir şey koymadı. Trabzonspor ile beraber son ana kadar yarışın içinde olmasını beklerdim ancak biraz erken havlu attılar.Galatasaray sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Elle tutulur bir transferleri yok ancak önümüzdeki yıl daha güçlü bir yapılanmayla dönebilirler.Hakemlerimizin formda olup olmadığı bir tartışma konusu. Başarısız olan takımlar hemen hakemlere yükleniyor. Hatayı en aza indirebilmek için VAR sistemi kullanılıyor ama o da ayrı bir tartışma konusu. Ancak aynı hakemlerle devam edeceğiz, ligi dizayn ettiklerine inanmıyorum bu yüzden destek vermek gerekiyor.”

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.