Spor Turizminin Yükselen Yıldızı Kemer

Kemer Belediyesi Tanıtım Sorumlusu Ömer Nizam, 25.

12.02.2022
63
Spor Turizminin Yükselen Yıldızı Kemer
REKLAM ALANI
Kemer Belediyesi Tanıtım Sorumlusu Ömer Nizam, 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te CNN Türk’e açıklamalarda bulundu.
 
TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenen fuarda Kemer Belediyesinin açtığı stant ziyaretçilerin yanı sıra basın mensuplarının da akınına uğruyor.
 
Türkiye’de spor turizmi anlamında yükselen trend yerler konulu haber yapan CNN Türk muhabirleri, Kemer Belediyesi Tanıtım Sorumlusu Ömer Nizam’dan Kemer’deki spor turizmi ile ilgili açıklama aldı.
 
Nizam, CNN Türk’e yaptığı açıklamasında, Kemer’in Türkiye’nin en önemli spor destinasyonları arasında yer aldığını söyledi.
 
Spor turizminde Kemer’in başı çektiğini dile getiren Nizam, “İnsanlar artık dinlenmek için değil spor yapmak için tatile geliyor. Kemer spor turizminin en önemli yerleri arasında. Kemer, alternatif sporların yapılabildiği ender yerlerden. Kemer’de bisiklet, motosiklet, yürüyüş ve koşu sporları yapılabiliyor. Trekking yapanların uğrak yerleri arasında Kemer geliyor. Likya Yolu’ndan geçen sene 200 bin kişi yürüdü. Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, spor turizmine büyük önem veriyor. Onun öncülüğünde spor turizmine her anlamda katkı sağlamaya devam edeceğiz. Kemer, spor turizmin yükselen yıldızı olmaya devam edecek.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ARA REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.