Şehirde Kuralları Sen Yaz’ yarışmasında şehre imzasını atacak eser belli oldu!

Samsung’un herkese açık olarak düzenlediği ‘Şehirde Kuralları Sen Yaz’ yarışmasında jüri elemeleri ve sosyal medya oylamasının ardından kazanan eser belli oldu ve Kadıköy Bahariye’de binlerce kişinin görebileceği şekilde sergilenmeye başlandı.

Şehirde Kuralları Sen Yaz’ yarışmasında şehre imzasını atacak eser belli oldu!

Samsung’un herkese açık olarak düzenlediği ‘Şehirde Kuralları Sen Yaz’ yarışmasında jüri elemeleri ve sosyal medya oylamasının ardından kazanan eser belli oldu ve Kadıköy Bahariye’de binlerce kişinin görebileceği şekilde sergilenmeye başlandı. Yarışma kapsamında, hayalindeki İstanbul’u Galaxy S22 Ultra ile çizerek şehre imzasını atan yarışmacılar arasından kazanan Hümeyra Topçu’nun eseri oldu.

 

ARA REKLAM ALANI

Samsung’un, çizimlerine güvenen herkesi ‘Şehirde Kuralları Sen Yaz’ yarışması ile İstanbul’a imzasını atmaya çağırdığı yarışmasında kazanan eser belli oldu. Hümeyra Topçu’nun Galaxy S22 Ultra ile çizdiği eser, jüri elemeleri ve sosyal medya oylamasının ardından birinci seçilerek, Kadıköy Bahariye’de herkesin görebileceği bir duvarda sergilenmeye başladı. 

 

Sosyal medya oylamasında en yüksek oyu alan Hümeyra Topçu, çizimiyle İstanbul’a imzasını attı. 20 Haziran tarihine kadar sergilenecek eser, Kadıköy Bahariye’deki General Asım Gündüz Caddesi’nde yer alıyor. 

 

Topçu: “Kuralları ben yazdım, unutulmaz bir deneyim elde ettim”

Yarışmanın kazananı Hümeyra Topçu, sevincini şu sözlerle paylaştı; “Çizdiğim resimler sayesinde onlarca ülkeden sanatçı & müzisyenler ile çalıştım, duyduğum şahane melodileri resimlere dönüştürdüm, altına imzamı attım ve hayal ettiğim ne varsa birer birer sahip oldum. Bağışlarım, satışlarım ve ellerimden çıkan her şey ‘daha iyi bir insan olabilmek’ içindi. ‘Daha iyi üretmek, daha güzel işler ortaya çıkartmak’ içindi. Kulaklarımı kötülüğe tıkadım, kendime döndüm ve ‘Evet’ dedim. Başarıyorsun hatta ‘Kuralları sen yazıyorsun!’. Kuralları ben yazdım, Samsung S22 Ultra'da S Pen ile çizdim ve unutulmaz bir deneyim elde ettim. Bu yolculuğa gelebilmem, seçilmem sevgili jüri üyeleri Emrah Ablak, Hakan Keleş ve Ahmet Erdem tarafından; kocaman bir çaba, emek sayesinde gerçekleşti. Samsung Türkiye İnovasyon ofisinde şahane bir şekilde ağırlandım ve muhtemelen o anları ömrümün sonuna dek kalbimin bir köşesinde saklayacağım” ifadeleri ile paylaştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ