Seferihisar Emniyet Müdürlüğü Yükseliyor

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Seferihisar İlçe Emniyet Müdürü Güray Aksüt ile birlikte inşaatı devam eden Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü binasındaki çalışmaları yerinde inceledi.

30.06.2022
138
Seferihisar Emniyet Müdürlüğü Yükseliyor

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Seferihisar İlçe Emniyet Müdürü Güray Aksüt ile birlikte inşaatı devam eden Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü binasındaki çalışmaları yerinde inceledi. Hızlı bir şekilde yapımı devam eden çalışmalarla Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü binası, belirlenen süreden daha erken tamamlanacak.

 

ARA REKLAM ALANI

Yeniden yapılmak üzere geçtiğimiz yıl Aralık ayında yıkılarak inşaatına başlanan Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının çalışmaları hızla devam ediyor. Mevcut duruma göre planlanandan hızlı ilerleyen Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının belirlenen süreden daha erken bir sürede teslim edilmesi bekleniyor. Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yapımını üstlenen inşaat şirketinin müdürü Celal Solar’dan çalışmalar hakkında bilgi alan AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, çalışmaları yerinde incelemek üzere Seferihisar İlçe Emniyet Müdürü Güray Aksüt ile birlikte şantiyeyi ziyaret etti. İnşaatın projesini ve katları inceleyen Başkan Aydın, “İlçe Emniyet Müdürlüğü binamız son inşaat teknolojilerine uygun olarak, yüksek güvenlik önlemleriyle planlı bir şekilde inşasına devam ediliyor. Emniyet Müdürlüğümüz ilçemizdeki düzenli nüfus artış potansiyeli de göz önüne alınarak birimlerin konforlu bir şekilde görevlerini icra edecekleri hem şık hem de donanımlı bir eser olacak. Seferihisar’ın güvenliğini sağlayan kahraman polislerimizin burada modern ve donanımlı bir alanda çalışmaları bizim için çok önemli. İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Güray Aksüt ile birlikte çalışmaları yerinde görmek, burada çalışan arkadaşlarımızla sohbet etmek istedik. İnşaatın üstlenici firma müdürü Sayın Celal Solar’dan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Mevcut duruma göre İlçe Emniyet Müdürlüğü binamız belirlenen tarihten çok daha erken teslim edilecek” ifadelerini kullandı.

Seferihisar’a Engelli Dostu Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası

 

Modern inşaat teknolojileriyle tam donanımlı olarak inşa edilen Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü, engelli dostu bir yapı olarak da dikkat çekiyor. Engelli vatandaşların güvenlik birimlerine rahat bir şekilde ulaşmasının önemine vurgu yapan Başkan Aydın, “Emniyet ana binasında engelli yönetmeliğine uygun olarak yapılacak asansör ve erişilebilirlik yönetmeliğine uygun olarak düzenleneceğini de yapılan hazırlıklardan görüyoruz. Engelli hemşehrilerimizin kamu hizmetlerinden rahatlıkla faydalanmaları bizim için çok önemli. Bu noktada Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü binamız da buna uygun olarak düzenleniyor. Seferihisar’da yaşayan ve ya yolu Seferihisar’a düşen engelli vatandaşlarımız güvenlik güçlerimize engelsiz şekilde ulaşabilecek” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ