Pax Dei, Still Wakes the Deep ve Skye: The Misty Isle DLSS 3 Desteği Alıyor

 NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Reflex ve gelişmiş ışın izleme efektleri sayesinde, oyun deneyimlerinizde gerçekçilik yeni bir seviyeye taşınıyor.

Pax Dei, Still Wakes the Deep ve Skye: The Misty Isle DLSS 3 Desteği Alıyor

 NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Reflex ve gelişmiş ışın izleme efektleri sayesinde, oyun deneyimlerinizde gerçekçilik yeni bir seviyeye taşınıyor. 

Steam’de Erken Erişimde olan sosyal sandbox MMO Pax Dei’nin dünyasıyla tanışın. Oyunda, gerçek mitler ve büyüyle dolu bir dünyaya dalarken kendi efsanenizi tanımlayın. Bunu yaparken, DLSS 3 ve NVIDIA Reflex, karşılaştığınız zorluklarla en yüksek performans seviyesinde başa çıkmanızı sağlayacak. Pax Dei’de DLSS 3, 4K çözünürlükte kare hızlarını ortalama 3 kat artırmak için yapay zekayı kullanıyor.

ARA REKLAM ALANI

Bunun yanı sıra “Still Wakes The Deep” oyununa da göz atmayı unutmayın.  İskoçya kıyılarındaki şiddetli bir fırtınanın ortasında bulunan bir petrol platformunda, dış dünyayla iletişim kurma imkanı olmadan ve tüm çıkışlar kapalıyken gemiye sızmış olan korkuyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Birinci şahıs anlatımlı bu korku oyununda, DLSS 3’ün Kare Üretimi ve DLAA teknolojileri sayesinde her çığlık daha gerçekçi hale gelirken, NVIDIA Reflex en zor anlarda kaçma şansınızı artıracak. 4K çözünürlükte ve tüm ayarlar en yüksek seviyedeyken DLSS 3, ortalama 2.6 kat performans artışı sağlıyor. Üstelik, oyun an itibariyle oynanabilir durumda. 

Hayatınızdaki stresi biraz azaltmak istiyorsanız, Aurora Game Studios’un “Skye: The Misty Isle” oyununda Skye Adası’nda yelken açabilirsiniz. Bu macerada, doğanın zorluklarına göğüs gerip yırtıcılara karşı savaşacak ve bu toprakların gizli kaderini keşfedeceksiniz. 19 Haziran’da Erken Erişim’e açılan oyunda DLSS 3’ün Kare Üretimi ile kare hızlarını ortalama 2.4 kat artırarak NVIDIA Reflex teknolojisiyle gecikmeyi azaltabilirsiniz.

Deep Rock Galactic ‘in 5. Sezonu, DLSS 3 desteğini oyuna ekliyor. Aynı zamanda THE FINALS‘ın 3. Sezonu da DLSS 3 desteğinin yanı sıra NVIDIA Reflex ve Işın İzleme özelliklerini de oyuna ekleniyor.

Bununla birlikte, yakında bir dizi oyun için daha da fazla DLSS entegrasyonu gelecek. Sıradaki DLSS ve RTX oyunlarının bir özeti için düzenli olarak linki kontrol edebilir ve 500’den fazla RTX ile geliştirilmiş oyun ve uygulamanın tam listesini görmek için buraya gidebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ