“Nihai hedefim Hollywood”

Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile dikkat çeken Zorlu PSM Youtube kanalının sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul oldu.

11.11.2021
495
“Nihai hedefim Hollywood”

Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile dikkat çeken Zorlu PSM Youtube kanalının sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul oldu.

Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul samimi itirafları ve eğlenceli tavırlarıyla geceye damga vurdu.

ARA REKLAM ALANI

Çocukken en çok oynadığı oyuncağın lego olduğunu anlatan yakışıklı oyunucu; “Legoları çok seviyordum, benim çocukluğumda Türkiye’de çok fazla çeşidi bulunmuyordu hatta babam her yurtdışına çıktığında en son çıkanlarından alıp getiriyordu. Hatta yeni modeller geldiği zaman benim için bu oyuncakla birkaç ay idare eder diye düşünüyordu ailem ama ben birkaç saat içerisinde bitirip, yenisi yok mu diye sorardım.”  sözleriyle çocukluk yıllarını anlattı. Yine çocukluk yıllarında kendisi için “saman altından su yürüten” deyiminin sık kullanıldığını ifade eden oyuncu; “Bunun sebebi aslında çok fazla eşek şakası yapan bir çocuk olmamdan kaynaklanıyordu. Hem çok fazla hem de gerçekten eşşek şakası olarak tabir edilecek şakalar yapıyordum çocukken.” ifadeleriyle stüdyodaki herkesi güldürü.

‘’Kendimi ciddiye almam.’’

Üniversite sınavları sebebiyle basketbol oynayamayı bıraktığını da anlatan yakışıklı oyuncu; “Üniversiteden sonra Makine Mühendisliği de yapmadım. O sebeple pişmanlık değil belki ama basketbolu bırakmasaydım nasıl bir hayat çizgim olurdu diye zaman zaman merak etmiyor değilim.” ifadelerini kullandı. Samimi itiraflarda bulunan Çağlar Ertuğrul ‘’Ortamda benden çok başkasına gülünürse bozulmam, aksine yük kalkar üstümden. Komik ortamı severim. Kendimi ciddiye almam zaten, kendini ciddiye alan insanı da sevmem.’’ ifadelerini kullandı.

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren başarılı oyuncu; “Hakkında çıkan saçma bir magazin haberi var mı?” sorusuna verdiği; “Var hatta çıkan ilk haberimdi muhtemelen magazinde. Dağ filmi çıkacağı zaman bir gazetede ‘Türk filminde çakma Hollywood yıldızı’ diye başlık atılmıştı. Hani sanki filmde Jake Gyllenhaal’in adı yazıyor ama ben oynamışım gibi bir haberdi. ” yanıtıyla stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu.

‘’Hayalim her zaman sinemaydı.’’

Hayalinin tiyatro yerine sinema olduğunu da vurgulayan yakışıklı oyuncu; “Benim hayalim hep sinema oldu, tiyatro değil hatta direkt yönetmenlikti hayalimde olan. Ancak işin mutfağını da görmek adına üniversitedeyken okulun tiyatro kulübübe girdim. Oyunculuk konusunda güzel geri bildirimler alıp yönetmenliğini daha sonra da yapabilirsin gibi yorumlar duyunca bu kanaldan devam etmeye karar verdim.” sözleriyle anlattı.

İleriye dönük nihai hedefinin Hollywood olduğunu da vurgulayan yakışıklı oyuncu; “Bu hedef ne kadar yakın ya da gerçekçi diye düşünürsek gitmek bedava tabii, ama elbette orada tutunabilmek ve devam edebilmek asıl mesele. Bu söylediklerim kulağa çok hayalperest gelebilir tabii ancak günümüzde daha kolay olduğunu düşünüyorum ben. Evet oralarda pastadan pay almaya çalışan çok kişi var ancak oradaki pastalar da daha büyük baktığımızda. Benim de birkaç irtibatım var aslında oradaki kişilerle. Bakalım ilerleyen zamanlar neler gösterecek.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ