Mert Davetiye Evlenecek Çiftlere Online Davetiye Hizmeti Veriyor

Tüm evli çiftlerin mutlaka anlatacağı bir davetiye hikayesi vardır.

01.03.2022
220
Mert Davetiye Evlenecek Çiftlere Online Davetiye Hizmeti Veriyor

Tüm evli çiftlerin mutlaka anlatacağı bir davetiye hikayesi vardır. Model seçiminden davetiye üzerindeki yazıların belirlenmesine kadar tatlı bir telaş ile geçen bu süreç, internet üzerinden hizmet veren Mert Davetiye gibi davetiye firmalarının artması ile oldukça kolay hale geldi. Geçmişte sokak sokak gezerek günlerce süren bir yorgunluk sonucu seçilen davetiyeler artık bilgisayar yada telefonun bir diğer ucunda. Ürün seçimini oldukça kolaylaştıran bu süreç tüketicileri büyük bir yükten kurtararak stres ve sıkıntı yerine huzur ve mutluluk sunuyor.

 

ARA REKLAM ALANI

Karaman şehrinden tüm Türkiye'ye davetiye siparişi gönderen Mert Davetiye firması hazırlamış olduğu kullanım kolaylığına sahip internet sitesi aracılığı ile her yıl binlerce çiftin en mutlu günlerine özel davetiyeler tasarlıyor. Renkli ve cıvıl cıvıl modellerin yanı sıra sadelikten yana olanlar için hazırlanan tasarımları en kaliteli baskı teknikleri ile bir araya getiren Mert Davetiye firması geleneksel yada yeni nesil modeller arayan herkese hitap ediyor. Davetiye siparişi vermeden önce genellikle en çok tutulan geleneksel modelleri inceleyen çiftler eğer bu modelleri beğenmez ise daha özel veya yeni nesil modellere yönelebiliyor. Ayrıca model seçimi konusunda kararsız kalan müşterilerine Mert Davetiye firması telefon, instagram veya whatsapp üzerinden destek veriyor. 

 

Verdiği hizmet ile 100 müşteri memnuniyetini amaçlayan firma sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek ekibine bu yönde eğitimler veriyor. Firmanın mertdavetiye.com adlı internet sitesinde yer alan müşteri yorumları oldukça dikkat çekici. Çiftlerin model seçimi ve sonrasında siparişlerinin alındığı andan itibaren başlayan çalışmalar sonucu ortaya çıkan tasarım evlenecen çiftlerin onayından geçiyor. Daha sonra en yüksek kalite baskı makinaları ile hazır hale gelen davetiyeler özenle paketlenerek müşterilerin adresine gönderiliyor.

 

Yaşanan pandemi sürecinde düğün etkinliklerine verilen ara nedeniyle davetiye siparişleri durduğunda yeni modeller üreten firma mutlaka her insanın zevkine uyacak bir tasarıma sahip. Onlarca renk ve tasarım çeşitleri ile hayalinizdeki düğün davetiyesini bulabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi ve iletişim için Mert Davetiye resmi instagram hesabı olan instagram.com/mertdavetiye adresini veya firmanın mertdavetiye.com isimli web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ