Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Kavakçeşme Mahallesine Ziyaret

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 9 Haziran 2022 Perşembe günü saat 11.

09.06.2022
30
Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Kavakçeşme Mahallesine Ziyaret
REKLAM ALANI

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 9 Haziran 2022 Perşembe günü saat 11.00'de Kavakçeşme Mahallesini ziyaret ettiler.

 

ARA REKLAM ALANI

Gerçekleştirilen ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Öznur Akyol, Kavakçeşme Mahalle Muhtarı Ender Çeşme, Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ve mahalle sakinleri yer aldı.

 

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahalle sakinlerine Malkara Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verip, talep ve önerilerini dinledi.

 

Kavakçeşme Mahalle sakinleri hazırladıkları birbirinden lezzetli yöresel ürünleri, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve misafirlere ikramda bulundular.

 

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri köy evini gezerek ürünler hakkında bilgiler aldılar.

 

Kendilerine gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri, Kavakçeşme Mahalle Muhtarı Ender Çeşme ve mahalle sakinlerine teşekkür ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.