Lüleburgaz’da Halk Kart devrede!

“Bin aileye 350 bin TL’lik destek”   Lüleburgaz Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi bin aileye toplam 350 bin lira değerinde Halk Kart dağıttı.

14.04.2022
48
Lüleburgaz’da Halk Kart devrede!
REKLAM ALANI

“Bin aileye 350 bin TL’lik destek”

 

ARA REKLAM ALANI

Lüleburgaz Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi bin aileye toplam 350 bin lira değerinde Halk Kart dağıttı. Şartları sağlayan vatandaşlar aldıkları Halk Kart ile pek çok anlaşmalı marketten erzak ihtiyacını karşılayabiliyor.

 

Lüleburgaz Belediyesi, geçtiğimiz zorlu ekonomi koşullarında vatandaşına desteklerini sürdürüyor. Yıl boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşlara ayni ve nakdi desteklerini sürdüren Lüleburgaz Belediyesi son olarak “Halk Kart” uygulamasıyla Ramazan ayında da vatandaşının yanında oldu. Bu doğrultuda içinde 350 TL bakiye yüklü olan Halk Kart’lar ihtiyaç sahibi ailelere verilmeye başlandı.

 

Her koşulda yanınızdayız!

 

Vatandaşlar, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden aldıkları kartlarla alışverişlerini yapmaya başlarken konuyla ilgili Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli açıklama yaptı. Lüleburgaz Belediyesi’nin ekonomideki tüm zorluklara rağmen halkının yanında olmayı sürdüreceğini vurgulayan Başkan Gerenli, “Ülke olarak çok büyük bir ekonomik buhrandan geçiyoruz. Ekonomi göstergelerinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Lüleburgaz Belediyesi olarak her koşulda halkımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. Tüm imkanlarımızı halkımız için seferber etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.