Kocaeli Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’dan İşçilere Müjde

Başkan Büyükakın, asgari ücrete yapılan 30 oranındaki artışın Büyükşehir’de çalışan tüm işçilerin maaşına yansıtılacağı müjdesini verdi   Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, işçi ve emekçi dostu olduğunu bir kez daha gösterdi.

04.07.2022
42
Kocaeli Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’dan İşçilere Müjde
REKLAM ALANI

Başkan Büyükakın, asgari ücrete yapılan 30 oranındaki artışın Büyükşehir’de çalışan tüm işçilerin maaşına yansıtılacağı müjdesini verdi

 

ARA REKLAM ALANI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, işçi ve emekçi dostu olduğunu bir kez daha gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın asgari ücrete 30 oranında zam yapılacağını açıklamasının ardından yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde işçi personele yönelik çalışma başlatan Başkan Büyükakın, müjdeli haberi bugün sosyal medyasından açıkladı. Başkan Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan tüm işçi personelin maaşlarına 30 oranında artış yapılacağını ifade etti.

 

30 ARTIŞ MAAŞLARA YANSITILACAK

Bu müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran işçi dostu Başkan Büyükakın, ‘’Her zaman olduğu gibi yine işçi kardeşlerimizin yanındayız. Asgari ücrete yapılan 30'luk zam, belediyemizde çalışan tüm işçi kardeşlerimizin maaşlarına aynı şekilde yansıtılacaktır. Hayırlı ve bereketli olsun’’ dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ