Kartepe Genç Akademi’nin Kütüphanesi Gençlerle Doluyor

Kartepe Belediye Başkanı Av.

27.01.2022
263
Kartepe Genç Akademi’nin Kütüphanesi Gençlerle Doluyor

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın vizyon projeleri arasında yer alan Kartepe Genç Akademi, öğrencilerin en sevdikleri adreslerden biri oldu.

 

ARA REKLAM ALANI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın vizyon projeleri arasında yer alan Kartepe Genç Akademi açıldığı günden bu yana öğrencilerin uğrak yeri oldu. Bir çok alanda öğrencilere kaliteli eğitim sunan Kartepe Genç Akademi’yi soğuk kış gününde ziyaret eden Başkan Kocaman, merkezin kütüphanesinde ders çalışan öğrencilerle sohbet etti.

 

ÜCRETSİZ YABANCI DİL EĞİTİMİ

Planetaryum sınıfının da yer aldığı Kartepe Genç Akademi’de çocuklar gök bilimi ile tanışıp, ufuklarını zenginleştirebilecek. Akademi çatısı altında Kartepe Dil Merkezi (KADİM) öğreticileri de, orta ve lise öğrencilerine ücretsiz yabancı dil eğitimi veriyor.

 

HEP DAHA FAZLASI

Kartepe Genç Akademi’yi ziyaret ederek “Bu soğuk kış günlerinde ders çalışabilecek en güzel yeriniz; Kütüphanemiz; diyen “Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Genç Akademi’nin ve özellikle İngilizce eğitim kurslarımız ile kütüphanemizin bu denli ilgi görmesi beni gururlandırıyor. Gözlerinde ki ışıltıyı, azmi görmek bir çok şeye bedel. Gençlerimiz geleceğimizin umudu, onlar için hep daha fazlasını yapmayı istiyorum” açıklamasında bulundu.

 

BURADA EVİMİZ GİBİ HİSSEDİYORUZ

Kütüphanede ders çalışırken karşılarında Başkan Kocaman’ı gören gençler hem şaşırdılar, hem de mutlu oldu. Ders çalışmayı çok kısa bir mola veren gençler Başkan Kocaman ile sohbet etti. Başkan Kocaman’a Kartepe Genç Akademi için çok teşekkür eden gençler “Bizi düşünüp böyle bir merkezi sunmanız çok güzel. Yakınımızda böyle konforlu, sıcak bir kütüphane ve ders çalışma imkanı bulabilmek harika. Kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Ücretsiz İngilizce kursu ise bize ne kadar değer verdiğinizin göstergesi. Sizi gibi bir başkanımız olduğu için çok mutluyuz” dediler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ