Joseph K, 16 Nisan’da The Stay Warehouse’da

The Stay Warehouse, tiyatro hafta sonlarına özel olarak kurulan sahnesinde 16 Nisan’da ‘Joseph K.

05.04.2022
48
Joseph K, 16 Nisan’da The Stay Warehouse’da
REKLAM ALANI

The Stay Warehouse, tiyatro hafta sonlarına özel olarak kurulan sahnesinde 16 Nisan’da ‘Joseph K.’ oyununu ağırlıyor. İngiliz yazar Tom Basden’ın kara mizah yüklü uyarlamasında, Joseph K. Franz Kafka’nın yüz yılı devirmesine rağmen zaman aşımına uğramayan Dava’sının yeniden görülmesi için modern dünyanın labirentlerine bırakılıyor.

 

ARA REKLAM ALANI

Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber, Özgün Aydın’dan oluşan oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile oyun, 90 dakika, tek perde olarak sahneleniyor. Özgürlüğüne yeniden kavuşmaya çalışırken adalet sistemiyle savaşa giren Joseph K’nın hikayesi The Stay’de izleyiciyle buluşuyor. 

 

Misafirlerinin tüm konforunu düşünerek unutulmaz bir sahne deneyimi sunan “The Stay Warehouse Tiyatro Hafta Sonu”na 24 suitten birinde konaklayarak ya da Mobilet üzerinden etkinlik bileti satın alınarak katılınabiliyor. 

 

Türkiye’deki uluslararası sertifikalı ilk karbon nötr otel grubu The Stay bünyesinde yer alan The Stay Warehouse, lokal tatlarla harmanlanan lezzetli menüsü, ısıtmalı açık havuzu, geniş bahçesiyle yıl boyu devam eden sanat etkinlikleri, konserler, festivallerle de huzur ve eğlencenin buluştuğu bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Bulunduğu bölgeyi hissetmek isteyen misafirler ise ister klasik ister elektrikli bisikletler ile ya da doğa yürüyüşü yaparak keşfe çıkabiliyor. The Stay Warehouse misafirlerini şömine başında geniş bir kütüphanede farklı dünyalara yolculuk yaparak dinlenmek de mümkün. 

 

Yılın her döneminde hizmet veren The Stay Warehouse, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.