İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden “Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışması”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “kadın dostu kent” vizyonu doğrultusunda toplumsal cinsiyet eşitliği temasıyla uluslararası afiş yarışması düzenleniyor.

04.03.2022
112
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden “Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışması”
REKLAM ALANI

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “kadın dostu kent” vizyonu doğrultusunda toplumsal cinsiyet eşitliği temasıyla uluslararası afiş yarışması düzenleniyor. Yarışmaya tüm dünyadan 18 yaşını doldurmuş amatör ve profesyonel tasarımcılar en fazla beş afiş ile katılabilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşırken “Hayatın Her Alanında Kadınlarla Eşit ve Adil Bir Dünya” sloganıyla kadın erkek eşitliğine dair farkındalık yaratmak üzere uluslararası afiş yarışması düzenliyor. “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” temasıyla düzenlenen yarışmaya 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel tasarımcılar en fazla beş afiş ile katılabilecek. Tasarımcılar Mart ayı sonuna doğru afişlerini “www.izbdesing.com”  adresine gönderebilir. 14 Eylül 2022 tarihine kadar başvuruların süreceği yarışmanın sonuçları ise 28 Eylül’de açıklanacak.

ARA REKLAM ALANI

Ödül almamış olması gerekiyor
Seçici kurulun belirleyeceği eserler ödüllendirilecek. Derece alan ve alamayan eserlerden seçilecek çalışmalar halka açık olarak sergilenecek. Yarışmanın birincisine on beş bin, ikincisine on bin, üçüncüsüne ise 8 bin, üç mansiyon ödülüne 5’er bin lira verilecek. Tasarımcılar daha önce yayınlanmış afişleriyle yarışmaya katılabilir. Ancak eserlerin hiçbir ulusal ve uluslararası yarışmada ödül almamış olması gerekiyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ