Hilmi Türkmen: “8. Yıl Projelerimizin Türkiye ve Dünya Örneği Yok!”

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN 8.

01.04.2022
59
Hilmi Türkmen: “8. Yıl Projelerimizin Türkiye ve Dünya Örneği Yok!”
REKLAM ALANI

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN 8. YIL PROGRAMINI YEREL YÖNETİMLER ŞÖLENİ’NDE AÇIKLADI

 

ARA REKLAM ALANI

BİNALİ YILDIRIM

“ÜSKÜDAR 2023 VE 2024’E HAZIR!”

 

HİLMİ TÜRKMEN:

“8. YIL PROJELERİMİZİN TÜRKİYE VE DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK!”

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’ın katılımıyla düzenlenen Yerel Yönetimler Şenliği’nde Üsküdar Belediyesi’nin 8. yıl programını açıkladı. Şölende Hilmi Türkmen’in 8. görev yılında İstanbul’a kazandıracağı dev projeler ve yeni yol haritası kamuoyu ile paylaşıldı. 

 

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, "2023-2024 seçimlerine emin adımlarla hazırlanıyoruz. Bu seçimlerden de başarıyla çıkacağız.  Biz buradayız, milletin içindeyiz, milletimizle geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. İşte Üsküdar 2023 ve 2024'e hazır!" dedi.

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Teşkilatımızın ve belediyemizin birlikteliği ile Cumhur İttifakımızın başarısı olarak durmadan, yorulmadan hizmet vermeyi sürdüreceğiz. Öyle projelerimiz var ki mütevaziliğimizi elden bırakmadan gerçekçi olarak ele almamız gerekirse, Türkiye’yi bırakın, dünyada örneği yok!” dedi.

 

 

Üsküdar’da 8. Yıl projelerinin açıklandığı Yerel Yönetimler Şöleni, Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Üsküdar’ı bilim, sanat ve kültür merkezi haline dönüştüren, ilçenin geleneksel değerlerini modern yaşamın ihtiyaçlarıyla harmanlayarak Üsküdar’da dönüşümün altın anahtarını sunan Üsküdar Belediyesi’nin sürpriz projeleri de programda açıklandı. Program sonunda Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Binali Yıldırım'a hediye takdiminde bulundu.

 

Binali Yıldırım:

“Üsküdar 2023 ve 2024’e hazır”

Üsküdar’ın dev projelerinin yanı sıra seçim konusunun da gündeme geldiği şenlikte konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, 2023-2024 seçimlerine emin adımlarla hazırlandıklarını ve bu seçimlerden de başarıyla çıkacaklarını söyledi. Yıldırım, “İster dışarıdan ister içeriden ne yaparsa yapsınlar 3’lü, 5’li’, 6’lı, 8’li, 9’lu kaç ortak olursa olsun hepsi birlikte gelsin, 2023’de hak ettikleri yenilgiyi tekrardan tadacaklar. Ne yaparsa yapsınlar biz hazırız, kim gelirse gelsin. İster yuvarlak masa ister dört köşeye yapsınlar ister arka arkaya yürüsünler, ister kol kola girsinler, hiç fark etmez. Biz buradayız, milletin içindeyiz, milletimizle birlikte geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. İşte Üsküdar 2023 ve 2024'e hazır."” dedi.

 

Binali Yıldırım:

“Türk ve İslam coğrafyası Erdoğan’dan çözüm bekliyor”

Binali Yıldırım, Türk ve İslam coğrafyasının Erdoğan'dan ve Türkiye'den çözüm beklediğine işaret ederek, şunları kaydetti: “Türkiye’den çözüm bekliyorlar, Recep Tayyip Erdoğan’dan çözüm bekliyorlar. Görüyorsunuz Ukrayna’da ne Birleşmiş Milletler ne Avrupa ne Amerika ne Çin hiçbir şey yapamadılar. Hiçbir ciddi adım atamadılar. Orada savaşın çıkmaması için, krizin yaşanmaması için her yolu deneyen ve sürekli diplomasiyi çalıştıran bir lider var, Recep Tayyip Erdoğan.” dedi.

 

Hilmi Türkmen:

"Öyle projelerimiz var ki Türkiye’yi bırakın, dünyada örneği yok"

Yerel Yönetimler Şenliği’nde 8. Yıl programını açıklayan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Karada, denizde birçok projemiz var. Bunlar teşkilatımızın ve belediyemizin birlikteliği ile Cumhur İttifakımızın başarısı olarak durmadan, yorulmadan yapacağımız hizmetlerden sadece birkaç tanesi. Öyle projelerimiz var ki mütevaziliğimizi elden bırakmadan gerçekçi olarak ele almamız gerekirse, Türkiye’yi bırakın, dünyada örneği yok!” dedi.

 

Hedef 2023

Hedeflerinin 2023 olduğunu dile getiren Türkmen, "Şu anda 2024 gündemimizde değil. Bizim 2023'ü hiçbir sıkıntıya kalmadan geçmemiz lazım. Büyük bir iddiayla söylüyorum, 2023 haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde bugüne kadar aldığımız oyların en az 10 puan üzerinde alacağımıza yürekten inanıyorum Üsküdar, İstanbul ve Türkiye'de. Üsküdar'da hedefimiz 60+1'dir." diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.