Güler Yatırım Holding A.Ş.’den fonbulucu’da kitle fonlama turuna çıkan Size&Me’ye 200 bin TL yatırım

Güler Yatırım Holding A.

20.04.2022
85
Güler Yatırım Holding A.Ş.’den fonbulucu’da kitle fonlama turuna çıkan Size&Me’ye 200 bin TL yatırım
REKLAM ALANI

Güler Yatırım Holding A.Ş. fonbulucu platformunda paya dayalı kitle fonlama kampanyası devam eden Size&Me girişimine 200 bin TL yatırım yaptı. Güler Yatırım Holding A.Ş. bu yatırımıyla Size&Me’nin yatırım turuna katılan ikinci şirket oldu. 

 

ARA REKLAM ALANI

Türkiye’nin yatırım ve fonlama merkezi fonbulucu’da 18 Nisan Pazartesi günü paya dayalı kitle fonlama turuna çıkan Size&Me, Güler Yatırım Holding A.Ş,’den 200 bin TL yatırım aldı. Güler Yatırım Holding A.Ş., bu yatırımla bir kitle fonlama platformu üzerinden Size&Me girişiminin yatırım turuna katılan ikinci şirket oldu. Bu gelişmeyle kampanyaya dahil olan yatırımcı oranı 65'e çıkarken, Size&Me yatırım turunun ilk 24 saatinde 600'e yakın yatırımcıdan 1,6 milyon TL fon topladı. 

 

Her şeyin dijitale evirildiği günümüzün farklılaşan ihtiyaçlarına yenilikçi ve global çözümlerle karşılık verme misyonuyla yola çıkan Size&Me, fonbulucu Invest platformunda 17 Haziran’a kadar devam etmesi planlanan yatırım turunda şirket paylarının5’ni yatırımcılara arz ederek 2 milyon 150 bin TL fona ulaşmaya çalışıyor. Yatırım turunun başlama tarihi olan 18 Nisan Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 10 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara ayrıca 20 fazladan pay verilecek. E- ticaretin en büyük pasta dilimlerinden biri olan tekstil sektörü için farklı yapay zekâ çözümleri geliştiren Size&Me, kullanıcılarını metaverse’de mağazası bulunan farklı markaların farklı ürünleri içerisinde doğru bedeni bulmaları ve beden uyumsuzluklu iadeleri minimize etmek adına dijital deneme kabini ve giydirilebilir vücut avatarı teknolojisi sunuyor. Size&Meye ortak olmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılar; fonbulucu, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK), Takasbank ve e-devlet iş birliğiyle http://fnb.lc/sizeandme veya mobil uygulama https://fnb.lc/mobil üzerinden dakikalar içerisinde girişim şirketinden hisse alabiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.