Gençliğin Gözdesi Emre Kaya

Son projesi “Usta Şarkılar” ile kariyerinin zirvesindeki yolculuğunu sürdüren usta yorumcu Emre Kaya, konserden konsere koşuyor.

21.05.2022
139
Gençliğin Gözdesi Emre Kaya
REKLAM ALANI
Son projesi “Usta Şarkılar” ile kariyerinin zirvesindeki yolculuğunu sürdüren usta yorumcu Emre Kaya, konserden konsere koşuyor. Sahnelerin aranan ismi ünlü popçu, arabesk eserlerdeki ustalığıyla da hayranlarının gönüllerini feth ediyor. 
 
 
Söz Yazarı, Besteci, Müzisyen ve Yorumcu Emre Kaya, 22 Nisan’dan itibaren tüm  tüm dijital platformlarda müzikseverler ile buluşturduğu Usta Şarkılar ile ülkenin bir tarafından diğer tarafına konserden konsere koşuyor. 
 
 
Kendine has yorumuyla yıllardır dillerden düşmeyen arabesk eserleri gençlere de sevdirmeyi başaran Emre Kaya, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen gençlik konserlerinin de aranan ismi oldu. Önce İstanbul Kağıthane Belediyesi’nin Hasbahçe’deki Gençlik Konserinde, ardından da Burdur Tefenni Belediyesi’nin Gençlik Festivalinde gençlerle buluşan sempatik sanatçı, birbirinden güzel eserlerini sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirdi. 
 
 
Duygu yüklü 20 arabesk eserden oluşan Usta Şarkılar projesine ilişkin tahminlerinde yanılmayan Emre Kaya, sahnede hayranlarının coşku dolu alkışlarıyla hem coştu hem de coşturdu. Arabesk eserlerin yanı sıra kendisine ait hit eserlerinden de örnekler sunan ünlü popçu, sevenlerinden bol bol alkış aldı. 
 
 
GENÇLİĞİN GÖZDESİ
 
Usta yorumu kadar sahne performansıyla da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan gençliğin gözdesi Emre Kaya,  ekibiyle birlikte bitmek bilmeyen enerjisiyle  yurtiçi ve yurtdışı konserlerini sonbahara kadar sürdürecek. 
 
 
KONSERLER SERİSİ
 
Mayıs ayı ile birlikte Sakarya’da başlattığı konserler serisini Antalya, Bodrum ve İstanbul arasında adeta mekik dokuyarak sürdüren ünlü sanatçı, Kağıthane ve Tefenni’deki gençlik konserlerinin ardından soluğu Kocaeli Festivali’nde aldı.
 
 
Ünlü popçu, 25 Mayıs Çarşamba günü Tokat’ta Bahar Şenliği, 28 Mayıs’ta Bodrum Varyete, 29 Mayıs’ta Sakarya Hentbol şampiyonasını şarkılarıyla şenlendirecek. 4 Haziran’da bu kez Hollanda Samata’da sevenleriyle buluşacak olan Emre Kaya, konserler serisini sonbahara kadar sürdürecek.
ARA REKLAM ALANI
 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ