Dilovası Eynerce Deresi yanındaki parkta çalışmalara başlandı

Dilovası ilçesine yapılacak yeni parklardan birisi olan Eynerce Deresi yanındaki parkta çalışmalara başlandı        Vatandaşın hayatına ulaşım, kültür ve spor gibi pek çok alanda sunduğu hizmetler ile değer katan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehirde yaşayan insanların sosyal yaşamına da katkıda bulunacak alanlar oluşturuyor.

04.03.2022
104
Dilovası Eynerce Deresi yanındaki parkta çalışmalara başlandı
REKLAM ALANI

Dilovası ilçesine yapılacak yeni parklardan birisi olan Eynerce Deresi yanındaki parkta çalışmalara başlandı     

 

Vatandaşın hayatına ulaşım, kültür ve spor gibi pek çok alanda sunduğu hizmetler ile değer katan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehirde yaşayan insanların sosyal yaşamına da katkıda bulunacak alanlar oluşturuyor. Dilovası ilçesinde inşa edilecek olan birçok parktan birisi olan Eynerce Deresi yanındaki parkta çalışmalara başlandı. 

ARA REKLAM ALANI

 

ÇOCUK OYUN GRUBUNUN ZEMİNİ

Eynerce Deresi yanında yapılacak park için çalışmalara başlayan Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri ilk olarak çocuk oyun grubunun zemininde hafriyat kazısı yaptı. Hava koşullarına göre çalışmalarına devam edecek olan Büyükşehir ekipleri, toplam alanı bin 900 metrekare alan üzerine kurulu parkta 220 metrekare çocuk oyun alanı ve 250 metrekare sert zemin oluşturacak. Ayrıca çalışmalar dahilinde oturma duvarı, kamelyalar ve parkın çevresinde sınır çiti imalatları yapılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ