Çocuklar 23 Nisan’da “Geri dönüştürecek”

Akdösan (Aksu Çevre Danışmanlık ve Geri Dönüşüm A.

20.04.2022
94
Çocuklar 23 Nisan’da “Geri dönüştürecek”
REKLAM ALANI

Akdösan (Aksu Çevre Danışmanlık ve Geri Dönüşüm A.Ş.), Tetra Pak iş birliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sürdürülebilir bir gelecek için geri dönüşümün önemini anlatmak ve karton ambalajların geri dönüşüm sürecini çocuklara deneyimletmek amacıyla Marmara Forum’da bir etkinlik gerçekleştirecek.

 

ARA REKLAM ALANI

Akdösan (Aksu Çevre Danışmanlık ve Geri Dönüşüm A.Ş.), Tetra Pak iş birliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İstanbul Marmara Forum’da çocuklara, ufak çaba ve dokunuşlarla doğanın nasıl korunabileceğini, ambalaj atıklarını diğer atıklardan ayrı biriktirmenin önemini göstermek amacıyla bir geri dönüşüm etkinliği düzenleyecek. 

 

Doğa Konakoğlu’nun sunumuyla 12.00- 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte kurulacak geri dönüşüm atölyesinde, karton ambalaj atığı getiren çocuklara geri dönüşüm süreci uygulamalı olarak gösterilecek ve üretilen kağıtlardan yapılan kitap ayraçları hediye edilecek. Geri dönüşüm sayesinde elde edebilecekleri kazanımları yakından deneyimleme fırsatı yakalayacak olan çocuklar, hem keyifli hem de öğretici bir gün geçirecekler.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ