Büyükşehir’in Ramazan etkinliklerinde coşku sürüyor Karaalioğlu Parkı’nda her akşamfarklı bir etkinlik var

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı’nda düzenlediği Ramazan etkinlikleri tüm coşkusuyla sürüyor.

05.04.2022
49
Büyükşehir’in Ramazan etkinliklerinde coşku sürüyor Karaalioğlu Parkı’nda her akşamfarklı bir etkinlik var
REKLAM ALANI

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı’nda düzenlediği Ramazan etkinlikleri tüm coşkusuyla sürüyor. Etkinliklerin 3. gününde İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Orkestrası konser verdi. 

 

ARA REKLAM ALANI

Eski Ramazan eğlencelerini yaşatmak için Karaalioğlu Parkı’nda oluşturulan etkinlik alanı her gece birbirinden renkli gösteri ve eğlencelere ev sahipliği yapıyor. İftarın ardından etkinlik alanını dolduran her yaştan Antalyalı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen programla keyifli bir Ramazan geçiriyor. 

 

MÜZİK VE KAHKAHA DOLU GECE

Ramazan etkinliklerinin üçüncü günü Karagöz-Hacivat gösterisiyle başladı. Ramazan etkinliklerine gelen çocuklar bol kahkahalı bir akşam geçirdi. Gece İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Orkestrası’nın konseriyle devam etti. Antalyalılar, solistler Egemen Balkan, Merve Kolay ve Aslan Günay’ın seslendirdiği şarkılarla coştu. Alanı dolduran Antalyalılar, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’nin sevilen şarkı ve türkülerini seslendiren solistlere eşlik etti. Müziğin ritmine kendini kaptıran Antalyalılar renkli görüntüler oluşturdu.  

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.