Burhaniye Belediyespor Yönetimi Belli Oldu

Yapılan yönetim listesine göre Burhaniye Belediyespor Başkanlığına Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler getirilirken, Başkan Yardımcılıklarına Oktay Erbalaban, Cemal Akkılınç ve Osman Akkoç seçildi.

28.06.2024
136
Burhaniye Belediyespor Yönetimi Belli Oldu

Yapılan yönetim listesine göre Burhaniye Belediyespor Başkanlığına Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler getirilirken, Başkan Yardımcılıklarına Oktay Erbalaban, Cemal Akkılınç ve Osman Akkoç seçildi. Kulübün Genel Sekreterliğine Özgür Öztürk, Saymanlığına ise Murat Dinçer getirildi.

Kulübün Basın Sözcülüğüne Aytaç Sürer, Kulüp Müdürlüğüne ise Erol Kılıç, İdare Amiri ve Tesisler Sorumluluğuna Özgür Öztürk ve Aytaç Sürer, Futbol Şube Sorumluluğuna Osman Akkoç, Genel Kaptanlığa ise İsmail Küçükkahraman ve Murat Akın getirildi.

ARA REKLAM ALANI

Futbol Transfer Komitesine Osman Akkoç, İsmail Küçükkahraman, Murat Akın, Mustafa Tuna, Kemal Yılmaz, Özgür Öztürk, Erol Kılıç ve Erhan Güngör seçildi. Futbol Alt Yapı Sorumluluğuna İsmail Küçükkahraman, Murat Akın, Kemal Yılmaz ve Erhan Güngör getirildi.

Basketbol Transfer Komitesine Oktay Erbalaban, Ahmet Bozkurt, Bülent Başaran, Şahabettin Öner ve Abdurrahman Uğur Aslan getirildi. Basketbol Delege Üyesi Bülent Başaran seçildi.

Satranç, Briç, Zıpkınla Balık Avı, Voleybol, Güreş ve Masa Tenisi Branşları Başkan Yardımcılığına Cemal Akkılınç, Satranç-Briç Şube Sorumluluğuna Hakkı Giray Demiröz, Voleybol-Masa Tenisi Şube Sorumluluğuna Şahabettin Öner ve Aytaç Sürer, Güreş Şube Sorumluluğuna Mustafa Tuna, Bilardo Şube Sorumluluğuna ise Erhan Güngör getirildi.

Kulüp Başkanı Ali Kemal Deveciler, yönetimin tüm Burhaniye’ye hayırlı olmasını dileyerek yeni dönemde şampiyonluk hedefleri olduğunu belirtti ve Burhaniye Belediyespor yönetimi ile sporcularına başarılar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ