BtcTurk’ten Annelere Günü’ne Özel Hediye Bitcoin Kartları

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, Anneler Günü’nü özel tasarım Bitcoin hediye kartları ile kutluyor.

07.05.2022
77
BtcTurk’ten Annelere Günü’ne Özel Hediye Bitcoin Kartları
REKLAM ALANI
  • Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, Anneler Günü’nü özel tasarım Bitcoin hediye kartları ile kutluyor. BtcTurk kullanıcıları; hediye Bitcoin kartları ile annelerinin bu kıymetli gününde mutluluğunu paylaşabilecek. 
  • Ayrıca BtcTurk, bu yıl da çalışanınlarının anneleriyle yaptıkları soru- cevap görüşmelerinden oluşan videoyu paylaştı.  

 

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, 4,7 milyon kullanıcısının hayatını kolaylaştıran ve özel günler farklı bir hediye alternatifi geliştiren BtcTurk, Anneler Günü’nü hediye Bitcoin kartları ile kutluyor. 

ARA REKLAM ALANI

 

Emek veren, büyüten ve hayata anlam katan annelerin bu kıymetli gününde yanlarında olan BtcTurk, kullanıcılarına annelerinin bu özel gününü yeni nesil bir hediye ile kutlama imkânı sunuyor. 

 

Bitcoin hediye edebilmek için BtcTurk hesabında 100 TL olması yeterli

5 Mayıs’ta aktif olacak Anneler Günü Bitcoin kartları için, BtcTurk kullanıcılarının BtcTurk mobil uygulaması üzerinden ‘Hediye Bitcoin’ bölümünden diledikleri tutarı belirtmeleri ve QR kod haline getirmeleri yeterli oluyor. Tek seferde en az 100 TL ve en fazla 5,000 TL değerinde ‘Hediye Bitcoin’ kodu oluşturabiliyor.

 

BtcTurk Çalışanları Sordu, Anneleri Cevapladı  

BtcTurk, ayrıca “Dünyayı değiştirmek işimizin bir parçası, annelerimizin yüzünü güldürmek de” konseptiyle bu yıl da Anneler Günü’ne özel video yayınladı. BtcTurk; yönetimden pazarlamaya, yazılımdan kullanıcı destek ekiplerine kadar birçok çalışanın anneleriyle yaptıkları soru- cevap görüşmelerinden oluşan video ile de Anneler Günü’nü kutladı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.