Başkan Savran’ın Berat Kandili Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Dr.

17.03.2022
112
Başkan Savran’ın Berat Kandili Mesajı
REKLAM ALANI

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajla tüm İslâm âleminin ve hemşehrilerinin kandilini tebrik etti.

 

ARA REKLAM ALANI

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Tüm İslam aleminin kandilini kutlayan Savran, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Şaban ayının içerisinde yer alan, rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan Ayının habercisi, bağışlanma gecesi Berat Kandilini idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Berat gecesi Peygamber Efendimizin ifadesi ile af, mağfiret ve aydınlanma gecesidir. Yaratan’ın affına sığınarak bağışlanma dilenmek için fırsat sunan Berat Kandili, aynı zamanda, insanlar arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri gidermek, yıktığımız gönülleri, kırdığımız kalpleri onarmak için de iyi bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Nevşehirli hemşerilerimiz olmak üzere, ülkemiz ve İslam âleminin Berat Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. ”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ