Başkan Muhittin Böcek Anneler Günü Mesajı

İyiliğin, karşılıksız sevginin, fedakarlığın ve merhametin kaynağı siz kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.

07.05.2022
185
Başkan Muhittin Böcek Anneler Günü Mesajı

İyiliğin, karşılıksız sevginin, fedakarlığın ve merhametin kaynağı siz kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. 

 

ARA REKLAM ALANI

Annelik hiç şüphesiz ki hayattaki en özel, en güzel, en değerli ve en yüce duygudur. Anne olacağını öğrendiği ilk andan itibaren, yaşamı boyunca çocukları için sonsuz sevgi besleyen ve fedakarlık gösteren annelerimiz en kutsal varlıklarımızdır. Bu nedenle annelerimize hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin en önemli görevidir. 

 

Kıymetli annelerimiz, evlatlarının koruyucusu, arkadaşı, sırdaşı ve yol göstericisidir. Ailesine, ülkesine ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için, her türlü zorluğa göğüs gererek çalışan annelerimiz; baş tacı kadınlarımız toplumda layık oldukları yeri almalı ve hak ettikleri değeri görmelidir. Çünkü geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi büyüten annelerimiz, ülkemizin geleceği ve kalkınması açısından da önemli bir görev ve sorumluluk taşımaktadır.

 

İşte bu nedenledir ki yaşamımızın her döneminde sevgisini ve desteğini yanımızda hissettiğimiz, bizleri bin bir emekle, fedakarlıkla ve sevginin en güzeliyle yetiştiren, her şeyimizi borçlu olduğumuz annelerimizin haklarını ödeyebilmemiz mümkün değildir.

 

Toplumumuzun temelini oluşturan ailesini bir arada tutarak sevgi dolu bir yuva kuran ve yaşatan annelerimiz yalnızca bir gün değil, yaşamın her anı, yılın her günü, günün her saati sevgi ve saygıyı hak ediyor. 

 

Ülkemizin geleceğine inanarak, çocuklarını umutla büyüten tüm annelerimizin Anneler Günü’nü bir kez daha kutluyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel günler diliyorum. Başta canım annem olmak üzere Hakk'ın rahmetine kavuşan tüm annelerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ