Bahar Şahin “Eleştirilmek; işimizin bir parçası”

“Zalim İstanbul” projesiyle tanıdığımız, güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan yetenekli, çalışkan ve genç oyuncu Bahar Şahin MAG Kasım sayısının konuğu oldu… “Oyunculuk beni buldu diyebilirim.

03.11.2021
440
Bahar Şahin “Eleştirilmek; işimizin bir parçası”

Zalim İstanbul” projesiyle tanıdığımız, güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan yetenekli, çalışkan ve genç oyuncu Bahar Şahin MAG Kasım sayısının konuğu oldu…

“Oyunculuk beni buldu diyebilirim… Ben de o dünyanın içine girdikçe bağlandım ve kopamadım.”

ARA REKLAM ALANI

“Şu an gelecekle ilgili öncelikli hayalim sağlıklı olmak. Mutlu ve sağlıklı bir dünyada yaşamayı diliyorum.”

“Dijital platformların benim için en güzel tarafı; oyunculuk açısından daha özgür olabilmem.”

“Eleştirilmek; işimizin bir parçası… Düzgün ve ahlaklı şekilde yapılan eleştirilere tabii ki açığımdır.”

“Bana gelen bir rolü önce sevmem gerekiyor. Bu konuda biraz seçiciyim; çünkü sevmediğim bir karakteri oynamak istemem.”

 

Dijital bir platformda yeni yayınlanacak olan “Duran” dizisinde; başrol olarak izleyici karşısına çıkacak yetenekli oyuncu Bahar Şahin, kariyer serüvenini ve kendisine dair merak edilen her şeyi MAG Okurlarına özel anlattı.

“Dijital platformların benim için en güzel tarafı; oyunculuk açısından daha özgür olabilmem.” açıklamasında bulunan Bahar Şahin sözlerini şöyle sürdürdü: “Televizyonda bulunan kısıtlamalar, dijital platformlarda yok. Dolayısıyla, bu da oyuncunun; karakteri daha gerçekçi yansıtabilmemizi sağlıyor. “Duran” dizisi benim için çok başka bir deneyim… Burada canlandırdığım karakter için çok kısa zamanda, Almanca öğrenmem gerekti. Gerçekten çok zor bir dil. Bu nedenle; bu dili bu kadar kısa bir süre içinde öğrenmek ve oynamak benim için hem korkutucu, hem de zevkli bir deneyim. Dizide herkes bambaşka bir Bahar izleyecek; şimdiye kadar ki tüm rollerimden farklı serseri bir kız…”

Şu an hayatınızda olmak istediğiniz noktada mısınız? sorusuna da samimiyetle yanıt veren güzel oyuncu “Bence yolculuk, öğrenme isteği ve başarı her zaman devam eden şeylerdir. Dolayısıyla; hedefime doğru yolculuğum tabii ki devam ediyor. Bugün olduğum nokta için ise mutluyum diyebilirim” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ