Bağcılarlı güreşçiler, 4 madalya kazandı

Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü güreşçileri, İstanbul’da düzenlenen U11 Serbest Güreş Şampiyonası’nda ikisi altın 4 madalya kazandı.

04.02.2022
73
Bağcılarlı güreşçiler, 4 madalya kazandı
REKLAM ALANI

Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü güreşçileri, İstanbul’da düzenlenen U11 Serbest Güreş Şampiyonası’nda ikisi altın 4 madalya kazandı. Takım sıralamasında ise Bağcılar Belediyesi, ikinci oldu.

 

ARA REKLAM ALANI

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda düzenlenen U11 İstanbul Şampiyonası’na Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü de katıldı. Zorlu geçen müsabakalarda farklı kilolarda mindere çıkan sporcular, rakiplerine karşı ter döktü. Turnuvada Bağcılarlı sporculardan Bilal Uğur 44 kiloda, Emrecan Karanfil ise 62 kiloda birinci olarak altın madalya kazandı. 44 kiloda Eymen Yavuz ile 78 kiloda Mustafa Sait Gençtürk de ikinci olarak gümüş madalyayı elde etti. 38 kiloda Bilgin Ömer Şahin ve 52 kiloda Muhammet Aras Karagöz 5. olurken 34 kiloda Rüzgar Can 8. oldu. Öte yandan Bağcılar Belediyesi takım olarak da başarısıyla ikinci sırada yer aldı.

 

Bizi gururlandırdılar

Şampiyonada yer alan sporcuları tebrik eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Güreşçilerimiz başarılarıyla bizleri gururlandı. Ata sporumuz güreşte çalışmalarımızın meyvelerini almak bizi memnun etti. Antrenörleri ve sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.