Alan Wake 2 DLC'si şimdi ışın izleme ve DLSS 3.5 ile erişilebiliyor

Remedy Entertainment’ın eleştirmenlerce beğenilen Alan Wake 2 oyunu için yeni bir genişleme paketi olan Night Springs’e göz atmayı unutmayın.

Alan Wake 2 DLC'si şimdi ışın izleme ve DLSS 3.5 ile erişilebiliyor

Remedy Entertainment’ın eleştirmenlerce beğenilen Alan Wake 2 oyunu için yeni bir genişleme paketi olan Night Springs‘e göz atmayı unutmayın. Bugünden itibaren, Alan Wake’in bir zamanlar yazdığı TV şovu Night Springs için yeni senaryolar yazarak, Karanlık Yer’in sonsuz döngülerinden bir çıkış yolu bulmasına yardımcı olun. Ayrıca, oyunu bir GeForce RTX 40 Serisi PC’de oynayarak, ışın izleme, Işın Oluşturma ile DLSS 3.5’in sunduğu yüksek kalite sayesinde en sürükleyici oyun deneyimlerinden birine sahip olun.

Bu arada, gelecekle ilgili heyecanlanma zamanı geldi, çünkü yakında çıkacak en cazip oyunlardan bazıları için iki yeni fragman yayınlandı. İlk olarak, Black Myth: Wukong’un çıkış tarihini doğrulayan yeni bir CG fragmanı, oyun 20 Ağustos’ta piyasaya çıkıyor. Game Science ayrıca oyunu ışın izleme ile geliştirdi ve bu özellik GeForce RTX bilgisayarlarda NVIDIA DLSS 3.5 ile Işın Oluşturma tarafından daha da iyileştirilecek. Böylece GeForce oyuncuları, bu merakla beklenen oyunda en üstün deneyimi yaşayabilecek.

ARA REKLAM ALANI

Sırada ise, büyük bir heyecanla beklenen ve Ağustos ayının sonunda çıkacak olan Star Wars™ Outlaws için yeni bir oynanış tanıtım fragmanı ve sanat çalışmaları bulunuyor. Bu oyun, DLSS 3.5, Işın İzleme ve Reflex desteği içerecek. Star Wars™ Outlaws DLSS 3.5 Dünya Prömiyeri videosunda bunu aksiyon halinde görebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ