9 taksit kampanyası fırsatını kaçırmayın

9 taksit fırsatından faydalanmak için son günler   Enerya Enerji, doğal gaza geçişi kolaylaştıran kampanyaları tüketici ile buluşturmaya devam ediyor.

16.05.2022
124
9 taksit kampanyası fırsatını kaçırmayın
REKLAM ALANI

9 taksit fırsatından faydalanmak için son günler

 

ARA REKLAM ALANI

Enerya Enerji, doğal gaza geçişi kolaylaştıran kampanyaları tüketici ile buluşturmaya devam ediyor. 2003’ten beri doğal gaz dağıtımında kesintisiz hizmet sağlamaya devam eden Enerya’nın faaliyet gösterdiği 10 ilde hayata geçirdiği 9 taksit fırsatından Mayıs ayı sonuna kadar faydalanmak mümkün.  

 

Türkiye’nin en yaygın2’nci özel dağıtım şirketi olan Enerya, doğal gaz kullanımını kolaylaştıran adımlar atmaya devam ediyor. Abonelerini doğal gaz konforu ile tanıştıran Enerya, ‘doğal gazsız ev kalmayacak’ anlayışıyla faaliyetlerini sürdürüyor.  

 

9 taksit fırsatı Mayıs ayı sonuna kadar geçerli

Doğal gaza geçişi kolaylastıran Enerya, faaliyet gösterdiği 10 ilde, abonelik başlangıcında bir defaya mahsus ödenen doğal gaz bağlantı bedeline 9 taksit avantajı sunuyor. Kampanyadan faydalanarak doğal gazın konforunun tadını çıkarmak için son gün 31 Mayıs.

 

Doğal gaz, ev ekonomisine katkı sağlıyor

Tüketici dostu bir yakıt olan doğal gaz, verimli bir yakıt olması sebebiyle alternatif ısınma yöntemlerine göre tasarruf sağlıyor. Ev ekonomisine katkı sağlayan doğal gaz, tüm dünyada en güvenli yakıt olarak kabul ediliyor. Yandığında kurum ve duman gibi atıklar ortaya çıkarmıyor, bu sayede çevre dostu özelliğiyle de en çok tercih edilen ısınma sistemleri arasında yer alıyor. 

 

Doğal gaz, en sağlıklı ısınma sistemi olarak karşımıza çıkarken, temiz enerji sayesinde hava, ortam ve çevre kirliliğine yol açmıyor. Alternatif ısınma yöntemleri yalnızca olduğu bölgedeki havayı ısıtırken, doğal gaz ile alanın tümü eşit sıcaklıkta ısıtılıyor. Doğal gaz ile eşit ısınan yaşam alanları ve sıcak su kullanımı da kullanıcılara rahatlık ve konfor sunuyor. Ülkemizde doğal gaz kullanımı, konfor ve tasarruf sebebi ile yoğun olarak tercih ediliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ