23 Nisan Heyecanı Doludizgin Yaşanacak

Alışveriş ve eğlencenin gözde noktası Metropol İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram coşkusunu müzikle karşılıyor.

19.04.2022
35
23 Nisan Heyecanı Doludizgin Yaşanacak
REKLAM ALANI

Alışveriş ve eğlencenin gözde noktası Metropol İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram coşkusunu müzikle karşılıyor. Metropol İstanbul’da 23 Nisan’a özel hayata geçirilen Genç Sahne, “bugünün amatörleri, geleceğin müzisyenleri” temasıyla gençlerin performanslarına ev sahipliği yapacak.  

 

ARA REKLAM ALANI

Metropol İstanbul, bu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da gençlere ve çocuklara  özel hazırladığı sürprizlerle keyifli bir bayram ruhu yaşatmayı amaçlıyor. Metropol İstanbul 23 Nisan kapsamında hayata geçirdiği Genç Sahne kurgusuyla müzikle amatör olarak ilgilenen gençlere profesyonel bir sahne deneyimi sunuyor. Gençlerin kendilerini göstereceği Genç Sahne, Metropol İstanbul ziyaretçilerine müzikle dolu keyifli saatler yaşatacak. Genç yetenekler sevilen popüler şarkıların coverlarının yanı sıra kendi bestelerini de Metropol İstanbul ziyaretçileri için seslendirecek. Metropol İstanbul bandosu da 23 Nisan’da bayram coşkusunu ikiye katlayacak keyifli performanslarıyla bayramın tadını çıkarmak için herkese unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Bayram kutlamalarının gerçekleşeceği alanda 13:00 – 16:00 saatleri arasında miniklerin katılacağı keyifli atölyelerin yanı sıra bayram coşkusunu hep birlikte hissetmeleri için dağıtılacak bayraklar da güne güzellik katacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Metropol İstanbul’da bul yıl da doludizgin yaşanacak.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.