Yedibir İle Ertelemeye Son | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Yedibir İle Ertelemeye Son

Yedibir İle Ertelemeye Son

Yedibir İle Ertelemeye Son

Günlük hayatın telaşesi içerisinde birçok kişi kendine zaman ayırmayı ihmal ediyor. İş dünyası haricinde kendi kişisel ihtiyaçlarınız için zaman ayıramayanlardansanız Yedibir platformu yardımınıza koşuyor. Hayatın büyük bir bölümünün dijitale taşındığı herkes tarafından bilinmektedir. Gün içerisinde insanların ihtiyaçları büyük bir oranda online ortamda temin edilebiliyor ve karşılanabiliyor. Yedibir de günlük hayat içerisinde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir arada toplayarak büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor.

7 gün 24 saat boyunca sunulan profesyonel hizmetler sayesinde insanlar işlerinden arta kalan zamanları kendilerine ayırma fırsatı yakalıyorlar. İnternet sitesi bünyesinde sağlanan tüm hizmetler detaylı bir şekilde yer almaktadır. Herhangi bir konuda ihtiyaç duyulması durumunda Yedibir internet sitesi üzerinden ilgili bölüme girilmesi yeterli olmaktadır. Her hizmet için ayrılmış özel kategoriler sayesinde o alanda hizmet veren profesyoneller listelenmektedir. Profesyonel kişilerin özel bilgilerinin yer alması sayesinde seçim yapma zorluğu da ortadan kalkıyor. Ayrıca kararsız kalınması durumunda teklif al özelliği devreye giriyor.

Profesyonel İsimlerden Teklif Alma Pratikliği

Hizmetlerin yer aldığı kategoriler içerisinde ilgili hizmetin alınabileceği profesyonel kişilerin bilgileri yer almaktadır. Ayrıca her ismin altında bir de teklif al butonu bulunuyor. Teklif al bölümü üzerinden kişilerin istekleri ve taleplerini açık bir şekilde belirtmesi üzerine profesyoneller tarafından teklifler sunulmaktadır. Kişiler farklı kişilerden alacakları teklifler sayesinde kolay bir şekilde seçim yapabiliyorlar.

Aynı hizmet kategorisi altında birden fazla kişinin hizmet sunması sebebiyle büyük bir rekabet ortamı oluşuyor. Böylelikle piyasanın çok daha altında ve daha kaliteli bir şekilde ihtiyaçlar giderilebiliyor.

Yedibir’de Sunulan Popüler Hizmetler

Yedibir de akıllara gelebilecek tüm hizmetler sunuluyor olsa da popüler olarak tercih edilen hizmetler şu şekilde belirtiliyor;

 • Yazılım
 • Fotoğraf
 • Kişisel
 • Mobilya
 • Nakliye
 • Etkinlik
 • Özel Ders
 • Tamirat
 • Temizlik
 • Tadilat

Yukarıda belirtilen hizmetlerin dışında internet sitesine giriş yaptıktan sonra ihtiyaç duyulan başka bir alanda profesyonel isimlere ulaşabilmek için teklif al bölümü kullanılabilir. Teklif al butonu tıklandıktan sonra açılan sayfa üzerinden alınmak istenen hizmet ile ilgili tüm detayların girilmesi gerekmektedir. Teklif al üzerinden paylaşılan istekler için dakikalar içerisinde profesyoneller tarafından teklifler veriliyor. Bu sayede zaman kaybetmeden anlaşma yapılabilmekte ve hizmet profesyonel bir şekilde alınabilmektedir.

Teklif Alan Değil Teklif Veren De Olabilirsiniz

Yedibir platformu sadece hizmet alacak kişilere değil profesyonellere de hizmet vermektedir. Kişiler kendi uzman oldukları alanda sunabilecekleri hizmetler ile ilgili tanıtımlar yapabiliyor. Sunulacak olan hizmet ile ilgili kategoriye giriş yapıldıktan sonra hizmet ver bölümü üzerinden gerekli bilgilerin doldurulması ile birlikte binlerce kişiye hizmet verme imkanı ortaya çıkmaktadır. Her iki taraf için de Yedibir bir tarafından aşağıda yer alan ayrıcalıklar sunuluyor. İşte sunulan ayrıcalıklar;

 • Akıllı arama yazılımı ile ihtiyaç duyulan hizmete hızlı bir şekilde erişim fırsatı sunuluyor.
 • Çok seçenekli uzman ağı sayesinde istenilen hizmete en rahat şekilde ulaşabiliyor.
 • Doğru eşleşme ile her iki tarafında memnun kalması sağlanıyor.
 • Zamanında iş teslim ile zamandan büyük oranda tasarruf elde ediliyor.
 • Garantili memnuniyet politikası sayesinde hem hizmet alan kişiler hem de profesyoneller güvence altına alınıyor.

Yedibir Mobil Uygulaması ile Zamandan Kazanç

Yedibir internet sitesinin haricinde mobil uygulaması da bulunuyor. Hem IOS hem de Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara indirilebilen uygulama sayesinde yukarıda belirtilen tüm işlemler daha pratik bir şekilde yapılabilmektedir. İnternet sitesinde mevcut olarak bulunan tüm özellikle mobil uygulama üzerinde de yer alıyor.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir