Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Fiyatı | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Fiyatı

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Fiyatı

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Fiyatı

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic model adıyla tanıtılan yeni kablosuz kulaklık büyük bir ilgi gördü. Çin merkezli faaliyet gösteren teknoloji devi Xiaomi üretmiş olduğu ürünlerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Başarılı markanın bir süredir beklenen yeni kablosuz kulaklık modelinin diğer modellerde olduğu gibi yüksek satış rakamlarına ulaşmasına kesin gözüyle bakılmaktadır.

Bir önceki modellerine kıyasla Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic modelinde iki farklı özellik öne çıkıyor. Bunlar;

  • Dokunmatik bir panele sahip dış yüzey
  • Gürültü önleme özelliği

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Dokunmatik Yüzey

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic modelinin dokunmatik bir dış yüzeye sahip olması kullanım pratikliği açısından büyük bir önem taşıyor. Kullanıcılar dokunmatik olması sayesinde tek bir dokunuşla çağrılara cevap verebilecek. Bunun yanı sıra dokunmatik panelin farklı işlemler için de özelleştirilebileceği tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Gürültü Önleme Teknolojisi

Sahip olduğu gürültü önleme teknolojisi sayesinde kulaklık kullanımdayken dış ortamdan gelen sesler minimuma düşürülüyor. Bu sayede çok daha keyifli bir müzik deneyiminin sunulacağını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Müzik dinlemenin haricinde telefon görüşmelerinde de çok daha net bir şekilde telefon ile konuşulabilecektir.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Fiyatı Ne Kadar?

Tanıtım etkinliği kapsamında yeni kulaklık modelinin fiyatı da resmiyet kazandı. Açıklanan resmi bilgiye göre kulaklığın fiyatı 40 Euro olarak belirtiliyor. Bu fiyatın ülkemiz pazarına nasıl yansıyacağı ise henüz bilinmiyor.

Önümüzdeki günlerde birçok ülkede satışa sunulması beklenen cihazın Türkiye fiyatı da büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Şarj Süresi Etkileyici

Tek sefer şarj edilmesiyle birlikte 5 saat kesintisiz kullanım sunulduğuna dikkat çekiliyor. Ayrıca cihazın şarj kılıfı ile birlikte düşünüldüğünde 15 saatlik bir kullanım süresinin sunulduğu görülüyor. Alışılmışın dışında bir şekilde yeni kablosuz kulaklık USB Type C girişli olarak karşımıza çıkıyor. Yeni modellerin tamamında USB Type C girişe sahip bir şekilde görmeye başlayacağımızı söyleyebiliriz.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir