Realme Buds Air Neo Fiyatı ve Özellikleri | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Realme Buds Air Neo Fiyatı ve Özellikleri

Realme Buds Air Neo Fiyatı ve Özellikleri

Realme Buds Air Neo Fiyatı ve Özellikleri

Son birkaç yıldır Realme markası ürettiği akıllı telefon modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Realme Buds Air Neo kulaklıklarında da aynı başarıyı gösterip gösteremeyeceği merak ediliyor. Markanın bilindiği üzere bundan önce çıkardığı bir kablosuz kulaklık modeli daha bulunuyor. Buds Air adındaki kulaklık ile kıyaslandığında yeni kablosuz kulaklığın daha düşük özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Çinli birçok üretici tarafından benzer kablosuz kulaklıklar üretildiği için büyük bir fiyat rekabeti yaşanıyor. Realme de fiyat konusunda rekabet edebilmek için Buds Air Neo modelini satışa sunacak.

Daha düşük özelliklere sahip olsa da fiyat performans noktasında rekabetçi bir model olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Realme tarafından kulaklığa özel etkinlik düzenlemesi hedeflerin ne denli büyük olduğunu göstermektedir. Kablosuz kulaklığın teknik özelliklerine baktığımızda 13 Mm ses sürücülerinin yer aldığını görüyoruz. Ayrıca üzerinde bulundurduğu yonga seti ve R1 bağlantı teknolojisiyle performansını artırıyor.

Realme Buds Air Neo Dokunmatik Tasarıma Sahip

Kullandığınız akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebildiği gibi kulaklığın dış yüzeyi dokunmatik olduğu için kulaklığa dokunarak da kontrol sağlanabiliyor. Şarkılar arasında pratik bir şekilde geçiş yapmak için kulaklığa dokunmak yeterli olacaktır.

Kulaklığın kullanım süresi her bir tanesi için 3 saat olarak belirtiliyor. Ayrıca kutusunun tam sarj edilmesi durumunda 17 saat boyunca şarja ihtiyaç duyulmuyor. Tüm bunların yanı sıra kablosuz kulaklığın IPX4 sertifikası da bulunuyor. Bu sertifika kulaklığın ter ve su sıçraması gibi durumlara karşı dayanıklı olduğunu göstermektedir.

Realme Buds Air Neo Fiyatı

Kulaklığın fiyatı 39 dolar olarak belirlenmiş. Realme Buds Air modeli Türkiye fiyatının ise 400 TL civarında olduğunu göz önüne aldığımızda Neo versiyonunun çok daha uygun bir fiyata satışa sunulacağını bekliyoruz. Türkiye fiyatı hakkında şuan için yapılmış net bir açıklama bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde ülkemize de gelmeye başlayacak olan kablosuz kulaklığın Realme kullanıcıları başta olmak üzere büyük bir ilgi gösterileceği tahmin edilmektedir. Türkiye fiyatı için belirlenecek seviye satış rakamlarına direkt olarak etki edecektir. Bu sebepten dolayı kulaklığın Türkiye’de kaç TL’den satışa sunulacağı büyük bir merak konusu.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir