Poco F2 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Poco F2 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Poco F2 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Poco F2 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Merakla beklenen akıllı telefon modeli F2 Pro resmi olarak satışa sunuldu. Poco F2 Pro model adıyla piyasaya sunulan cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı tartışılmaktaydı. Bugün itibariyle cihazın ülkemiz pazarında resmi olarak satışa sunulması cihazı teknoloji dünyasının gündemine taşıdı.

Cihazın kalbinde SnapDragon 865 yonga seti görev alıyor. 7 nm işlemci teknolojisi sayesinde bir önceki modeline kıyasla yüzde 25 oranında daha hızlı olduğu dikkat çekiyor. 6,67 inç büyüklüğündeki AMOLED FHD+ ekran da cihazın en çok beğenilen donanım özelleri arasında yer alıyor.

Poco F2 Pro Kamera Özellikleri

Birçok akıllı telefon modelinde olduğu gibi cihazın arka kısmında tek kamera yerine, kamera kombinasyonu görev alıyor. 64 MP + 13 MP + 5 MP 2 MP olmak üzere dört arka kamera entegre bir şekilde çalışıyor. Bu kamera kombinasyonu sayesinde F2 Pro kullanıcıları 30 fps 4K çözünürlüğünde video dahi çekebilecek.

Cihazın selfie olarak da adlandırılan ön kamerasına baktığımızda ise 20 MP çözünürlüğe sahip oldukça iddialı bir kameranın yer aldığını görüyoruz. Özellikle ön kamerada 120 FPS çözünürlüğünde ağır çekim dahi yapılabiliyor olması beğeni topluyor.

Poco F2 Pro Türkiye Satış Fiyatı

Teknik özelliklerine genel olarak bakıldığında orta seviyede oldukça başarılı bir cihaz olduğu görülüyor. Özellikle fiyatına kıyasla bakıldığında telefonun ülkemizde büyük bir ilgi göreceği tahmin ediliyor. Cihaz ülkemiz pazarında 6 bin 499 TL’ye satışa sunuluyor. Ayrıca ilk satışlara özel olarak Poco F2 Pro modelini alanlara yanında Xiaomi Mi Smart Band 4 de ücretsiz olarak veriliyor.

Akıllı bileklik kampanyasının devam edeceği tarih net olarak açıklanmasa da kısa süre için geçerli olacağı düşünülüyor. Kampanyadan yararlanmak ve Mi Smart Band 4’e ücretsiz sahip olmak isteyenlerin zaman kaybetmeden yetkili satış noktalarına başvurmaları gerekiyor. Fiyat performans cihazı olarak öne çıkması sebebiyle büyük bir ilgi göreceği düşünülüyor.

Dolar ve Euro kur baskıları sebebiyle önümüzdeki süreçte akıllı telefon fiyatlarında bir miktar daha artışın yaşanabileceği görülüyor. Bu sebepten dolayı bu süreçte ihtiyacı olan kişilerin acele etmesi tavsiye ediliyor.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir