Pettenal ile tek bir tıkla istediğin petshop kapına gelsin!

0
26
Pettenal

Biz insanlar olarak yapımız gereği diğer canlılarla kıyaslandığımız zaman oldukça sosyal varlıklar olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sosyallik ihtiyacımızı da hem kendimiz gibi insanlarla hem de başta evcil olmak üzere tümü çok değerli olan hayvanlarla vakit geçirerek tamamlamayı tercih edebiliyoruz.

Hatta aramızda bazılarımız var ki yaşam sevincimizin bir kolu da hayvan sevgisi üzerine kurulu bir döngü üzerine kuruludur. İşte bu durumdayken güvenilir petshop girişimlerinin yaygınlaşması hem biz hayvan severler hem de doğrudan bahse konu olan canlı dostlarımız için oldukça önemli.

Pettenal nedir? Ne işe yarar?

Petshop ve veterinerler ile sipariş vermek isteyen evcil hayvan dostlarını aynı ortamda buluşturarak onlara ihtiyaç duydukları ürün veya hizmetleri seçebilecekleri en yakın bölgeden ve tercih edebilecekleri petshop veya veterinerden sipariş etmesini sağlamak amacıyla kurulmuş bir platform olarak kendisini konumlandırmış durumda.

Öyle ki istediğiniz ürünü birkaç kolay adımı izleyerek dakikalar içerisinde sipariş verebilirsiniz. Yani eğer artık https://www.pettenal.com/ adresiniz ziyaret ederek istediğiniz petshop ürününü sipariş verebilirsiniz. Böylece petshop veya veteriner dolaşmanıza gerek kalmadan minik dostlarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

Pettenal ile hangi ürünleri sipariş edebilirim?

İşte Pettenal.com sitesinden sipariş edebileceğiniz başlıca ürünler:

  • Kedi maması, kedi kumu, kedi tuvaleti ve aksesuarları ile diğer kedi ürünleri
  • Köpek maması, köpekler için ödül maması çeşitleri ve diğer köpek ürünleri
  • Balık yemi ve balıklar için akvaryum malzemeleri başta olmak üzere çok sayıda ürün
  • Kuşlar için yemler, kafesler, oyuncaklar, aksesuarlar gibi çok çeşitli ürünler
  • Sürüngen ve küçük pet hayvanlarınız için de yüzlerce ürün çeşidi

Pettenal.com size evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse tüm ürünleri sipariş edebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Üstelik istediğiniz ürünü istediğiniz petshop veya veterinerden temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here