PES 2021 Çıkış Tarihi Açıklandı | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

PES 2021 Çıkış Tarihi Açıklandı

PES 2021 Çıkış Tarihi Açıklandı

PES 2021 Çıkış Tarihi Açıklandı

Futbol denilince akıllara ilk gelen video oyunları arasında PES’in yer aldığı herkes tarafından biliniyor. Bir süredir merakla beklenen PES 2021 oyunu ile ilgili resmi detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son zamanlarda PES 2021 çıkış tarihi ile ilgili internet aramalarının artış göstermesi sevenlerinin sabırsızlanmaya başladığını ortaya koyuyor. Konami tarafından uzun yıllardan beri her yıl yeni versiyonu ortaya çıkarılan PES oyunu kısa süre içerisinde sevenleriyle buluşacak.

PES 2021 İçin Resmi Tarih Açıklandı

Bugüne kadar sürekli iddia niteliğinde haberler ortaya çıkmış olsa da Konami tarafından resmi tarih açıklandı. Resmi açıklamaya göre PES 2021 oyunu 15 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulacak.

PES 2021 oyununun serinin diğer oyunlarına kıyasla büyük bir farkı bulunuyor. Yeni bir versiyon olarak çıkarılmasının yerine yeni bir güncelleme olarak devam edeceği belirtiliyor. eFootball PES 2021 Season Update adıyla çıkacak olan güncelleme ile birçok yeniliğin geleceği ifade ediliyor.

Ne Gibi Yenilikler Gelecek?

Yeni versiyon yerine bir güncelleme paketi ile satışa sunulacak olan oyun içerisinde en dikkat çekici yenilikler şu şekilde karşımıza çıkıyor;

  • Sezon güncellemesi
  • Özel UEFA Euro 2020 güncellemesi
  • Efsanevi futbol yıldızlarının en unutulmaz anları
  • Partner kulüp kurma yeniliği

Uygun Etiket Fiyatına Sahip Olması Bekleniyor

Yeni oyun yerine böyle bir karar alan Konami’nin PES fanları tarafından nasıl bir tepki alacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. Oyunun satışa çıkış tarihine kadar fiyat bilgisinin ise netleşmesi beklenmiyor. Yeni bir oyuna kıyasla güncelleme paketi olarak satışa çıkacağından dolayı daha uygun bir etiket fiyatının olacağı tahmin ediliyor. Ülkemizde ise fiyatların nasıl şekilleneceği bilinmiyor.

Tüm bunlar bir tahmin niteliğinde olup, konuyla ilgili Konami tarafından yapılmış resmi bir açıklama beklenmiyor. 2021 versiyonu güncelleme paketi olarak geçeceği göz önüne alındığında şimdiden oyunun 2022 versiyonunda büyük yeniliklerin ortaya çıkarılması bekleniyor.

Ayrıca bilindiği üzere önümüzdeki süreçte dünya genelinde PS5 oyun konsolu yaygınlaşacaktır. Yeni oyun konsolunun getirdiği yenilikler, PES 2022 yenilikleriyle bir araya geldiğinde nasıl bir sonucun ortaya çıkacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir