OnePlus Nord Çift Ön Kameralı Olarak Geliyor | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

OnePlus Nord Çift Ön Kameralı Olarak Geliyor

OnePlus Nord Çift Ön Kameralı Olarak Geliyor

OnePlus Nord Çift Ön Kameralı Olarak Geliyor

Akıllı telefon üreticisi OnePlus ülkemize girdiği ilk günden beri son derece büyük bir ilgi görüyor. Ülkemiz pazarında elde ettiği satış rakamlarında da bu durum net bir şekilde görülebiliyor. Sürekli olarak yenilik peşinde olan markanın şimdiler de ise Nord adını verdiği yeni bir model üzerinde çalışmaya devam ettiği belirtiliyor.

OnePlus Nord adı verilen cihazın çift ön kameraya sahip olması ise marka için bir ilk olacak. OnePlus markasının şuana kadar üretmiş olduğu modeller arasında çift ön kameraya sahip bir model bulunmuyor. Bir ilk olacağı için büyük bir merakla tanıtılması bekleniyor.

OnePlus Nord Model Adı Kesin Değil

Ortaya çıkan sızıntı haberlerde cihazın adı OnePlus Nord olarak verilse de bunun yerine OnePlus Z, OnePlus 8 Lite model adlarının da verilebileceği belirtiliyor. Ön kısmında yer alması beklenen iki kamerasından birinin geniş açılı çekimler için kullanılacağı ifade edilmektedir. Özellikle selfie noktasında kadrajın dar olmasından şikayet eden kişiler için 8 MP çözürünlüğündeki ikinci geniş kamerası büyük bir kurtarıcı olacaktır.

Çift ön kameraya sahip olmasının yanı sıra cihazın OnePlus tarafından üretilen ilk orta sınıf akıllı telefon modeli olmasıyla da ön plana çıkacak. Diğer modellerine kıyasla orta sınıfta yer almasından dolayı daha uygun bir fiyatla satışa sunulacağı düşünülüyor. Doğru bir fiyat politikasıyla cihazın Türkiye’de ciddi satış rakamlarına ulaşabileceğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.

OnePlus Nord Teknik Özellikleri

Her ne kadar cihaza ait olduğu iddia edilen teknik detaylar paylaşılmış olsa da OnePlus tarafından modelin teknik detaylarına dair yapılmıış herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ortaya çıkan sızıntı haberlere göre cihazın sahip olması beklenen temel teknik detaylar şu şekilde belirtiliyor;

  • Snapdragon 765G işlemci
  • Android 10 işletim sistemi
  • 128 GB depolama alanı ve artırılabilir depolama alanı
  • Arka dörtlü kamera kombinasyonu
  • Önde ikili kamera ünitesi

Yukarıdaki teknik detaylar haricinde ortaya çıkan başka bir sızıntı bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde gelişme yaşandıkça internet sitemiz üzerinden detayları takip edebilirsiniz. Yeni cihazın yakından takipçisi olup, güncel bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir