OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Garantili Satışa Sunuldu İşte Fiyatı | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Garantili Satışa Sunuldu İşte Fiyatı

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Garantili Satışa Sunuldu İşte Fiyatı

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Garantili Satışa Sunuldu İşte Fiyatı

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye garantili olarak satışa sunulması gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan detaylarını aktardığımız cihazların resmi satışı ülkemizde başladı. Bilindiği üzere markanın daha önce çıkardığı akıllı telefon modelleri ülkemizde paralel ithalat yoluyla satışa sunulmaktaydı. Paralel ithalat yöntemiyle satışa sunulduğu için ise teknik servis hizmetini ülkemizde faaliyet gösteren üçüncü taraf firmalar tarafından sağlanıyordu. Bugün itibariyle ülkemizde satışa sunulan her iki OnePlus modelinin Türkiye garantili olarak satışa sunulması dikkatlerden kaçmadı. Satışın arkasından herkesin aklına OnePlus markasının resmi olarak Türkiye gelip gelmediği sorusu oldu.

OnePlus Türkiye’ye Resmen Geldi Mi?

Şuana kadar OnePlus markasının Türkiye’ye resmi bir şekilde geldiğine dair yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Uzun zamandır markanın Türkiye pazarına girmek istediği bilinse de resmi açıklama gelmeden net bir ifade kullanmak doğru olmayacaktır. Öte yandan OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro akıllı telefon modellerinin Türkiye garantili olarak satışa nasıl sunulduğu ise belirsizliğini koruyor.

Önümüzdeki süreçte markanın süreç ile ilgili olarak detaylı bilgi vermesi ve resmi açıklamalarda bulunması beklenmektedir.

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Fiyatı

Daha önce ortaya çıkan tahminlere yakın seviyelerde fiyat etiketleriyle satışa sunuldukları görülüyor. OnePlus 7T modeli ülkemizde faaliyet gösteren teknoloji mağazalarında ve internet sitelerinde 5 bin 999 TL’ye satışa sunuldu. OnePlus 7T Pro fiyatının ise 8 bin 999 TL olarak belirlendiği görülüyor.

Cihazların sahip oldukları teknik özelliklere bakıldığında fiyat performans olarak son derece başarılı oldukları dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle son zamanlarda Çin merkezli faaliyet gösteren markaların üretmiş oldukları akıllı telefon modelleri ülkemiz pazarında büyük ilgi görüyor. Dünya devi Apple ve Samsung gibi markaların akıllı telefonlarından çok daha iyi donanımsal özelliklere sahip cihazların oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulması bu noktada oldukça etkili oluyor.

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye garantili olarak satışa sunulmasının da satış rakamlarına direkt olarak etki etmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde cihazların satış rakamlarına dair grafiklerin nasıl olacağı oldukça merak edilmektedir.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir