Forza Street Android ve iOS İçin Ücretsiz Olarak Çıktı | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Forza Street Android ve iOS İçin Ücretsiz Olarak Çıktı

Forza Street Android ve iOS İçin Ücretsiz Olarak Çıktı

Forza Street Android ve iOS İçin Ücretsiz Olarak Çıktı

Koronavirüs sebebiyle evde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyenler için önemli bir gelişme yaşandı. Yılların eskitemediği bilgisayar oyunları arasında yer alan Forza Street artık mobil cihazlarda da oynanabiliyor. Turn 10 Studios tarafından geliştirilen ve şimdi de mobil cihaz kullanıcıları için sunulan oyunun büyük bir ilgi görmesi beklenmektedir.

Bir süredir teknoloji gündeminde yer alan, fakat ne zaman çıkacağı konusunda net bir açıklama yapılmayan oyunun oyunculara beklenmedik bir anda sunulması büyük bir heyecan yarattı. Araba yarışlarına ilgi duyan herkesin ilgisine çekecek olan oyunda özellikle gerçekçi sürüş deneyimi beğeni topluyor. Android ve iOS cihazları için sunulan diğer araba yarışı oyunlarından farklı olarak bu oyunda kontrol tamamen kullanıcılara bırakılmaktadır.

Gerçekçi Yarışın Adı: Forza Street

Tam anlamıyla araçların kontrolü kullanıcılara bırakılmakta ve kullanıcıların hızlanırken gaz verirken aynı zamanda turboyu da devreye sokmaları isteniyor. Bunun yanı sıra yarışçıların en uygun zamanda frenleme yapması ve bitiş çizgisine ilk varan olmak için araçlarını kontrol etmeleri gerekiyor.

Oyun içerisinde direkt yarışlara katılma seçeneğinin yanı sıra, hikayeleştirilmiş bir senaryo içerisinde de yarıştan yarışa koşabilme seçeneği sunuluyor. Ayrıca oyuna dair yapılan açıklamalarda haftalık olarak online oyuncular arasında çeşitli etkinliklerin de düzenleneceğine dikkat çekilmektedir.

Kademeli Yarış ve Araç Geliştirme Bağımlılık Yapıyor

Oyunun hikayesi gereği yarışların zorluk seviyeleri zaman içerisinde artmakta ve kullanıcılardan sürekli olarak araçlarını modifiye etmeleri istenmektedir. Oyun içerisinde yer alan tüm arabalar geliştirilmeye açık ve kazanılacak oyun içi kredilerle modifiye işlemleri yapılabiliyor. Araçlarını geliştirmeden oyuna devam edenler için yarışları kazanmak oldukça zor bir hale gelecektir.

Kısa Süreliğine Ücretsiz İndirme Fırsatı

Oyunun ilk çıkışına özel olarak Turn 10 Studios tarafından ücretsiz indirme fırsatı sunuluyor. Oyun çıkmadan önce paylaşılan haberlerde oyunun ücretli bir şekilde sunulacağı ifade edilmekteydi.

Sizler de geç kalmadan fırsattan faydalanmalı ve oyunu uygulama marketlerinize girerek ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 5 Haziran 2020 tarihine kadar oyunu indirenlere özel olarak 2017 Ford GT araba ve oyun içerisinde kullanılabilecek kredi hediyesi verildiği belirtiliyor.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir