Erkeklerde Lazer Epilasyon | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkek Epilasyon Bakırköy, Taksim ve bunun gibi birçok farklı merkezde rahatlıkla yaptırılabilmektedir. Genellikle kalıcı olarak lazer uygulamaları ile vücudunuzda istemediğiniz kıl ve tüy oluşumlarını ortadan kaldırabilir ve daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Erkeklerinde rahatlıkla yaptırabileceği lazer uygulamaları, kalıcı bir etki ortaya koymaktadır. Kıl rengi ve kıl cinsine uygun olarak başarı oranı artan bu uygulamada, cihaz çeşitleri de değişim göstermektedir. 

Lazer epilasyon, erkeklerde en fazla sakal üstü bölge, kaş arası, ense, omuz, sırt ve göbek bölgesinde uygulanmaktadır. Batık kıl sorunları içinde yaptırabileceğiniz Erkek Epilasyon Bakırköy gibi büyük ilçelerde rahatlıkla yaptırılabilmektedir.  Ortalama olarak 4 ila 8 seans arasında süren lazer işlemlerinde, seans süresi 5 dakika ila 1 saat arasında değişim gösterebilmektedir. 

Lazer Epilasyon Kalıcı Etki Gösterir Mi?

Kadın veya erkek fark etmesizin her iki cinsinde yaşadığı sorunlar arasında yer alan kıl ve tüylenmeler, epilasyon yöntemleri ile ortadan kaldırılabilmektedir. Geçmişte jilet, cımbız veya ağda gibi malzemeler ile yaptırılan epilasyon uygulamaları, son teknoloji lazer cihazları ile kalıcı etki göstererek yaptırılabilmektedir. Bu uygulama hakkında https://www.beautyderm.net/ adresi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. –Lazer epilasyon kalıcı mı derseniz, günümüzde en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Yaptırılacak olan bölgeye göre değişen seans süreleri ile yaptırabileceğiniz bu uygulamada &80-90 başarı oranı bulunmaktadır. Lazer epilasyon uygulamasında başarı oranı kıl rengine ve kıl cinsine göre değişmektedir. Sizlerde FDA onaylı bu işlemi tercih ederek arzu ettiğiniz güzel görünüme sahip olabilirsiniz.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir