Enes Batur Kimdir ve Ne İş Yapıyor? | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Enes Batur Kimdir ve Ne İş Yapıyor?

Enes Batur Kimdir ve Ne İş Yapıyor?

Enes Batur Kimdir ve Ne İş Yapıyor?

Son yıllarda giderek popüler bir hal alan ve oldukça önemli bir sektör haline geline Youtube Kanalları, birçok kişiyi de piyasaya tanıttı. Özellikle Youtuber’ların ön plana çıktığı günümüzde bu kişiler çektikleri videolar ile milyonlarca kişiye erişebiliyorlar. İşte bu isimlerden biri de Enes Batur.

Enes Batur kimdir sorusunun cevabına geçmeden önce birkaç bilgi vermek doğru olacaktır. Türkiye’deki ilk Youtuber’lar arasında yer alan Batur, son dönemde çektiği film ve amcası ile olan videoları ile gündemden düşmüyor. Son dönemde komedi ve kurgusal videolar ile çalışmalarını sürdürüyor.

Enes Batur ve Amcası
Enes Batur ve Amcası

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur, 9 Nisan 1998’de Antalya’da dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi Enes Sungurtekin olan Youtuber, kanalında ilk olarak bilgisayar ve konsol oyunları incelemeleri yaparak popüler olmuştur. Sonrasında ise çektiği güncel videolarda yer verdiği amcası ile yaşadıkları gerçek veya değil büyük tartışmalara yol açmıştır.

Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim görmektedir.

Enes Batur Filmi: “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?”

Youtuber olarak ünlemesinin ardından Enes Batur, bir film yapmış ve başrolünde de kendisi oynamıştır. Ayrıca Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy’da, Batur’a eşlik etmiştir.

Enes Batur Youtube Kanalı

Türkiye’deki ilk Youtube kanallarından birinin sahibi olan Batur, yine milyon barajını aşmayı başaran isimlerin başında geliyor. Enes Batur Youtube kanalı güncel olarak 9.9 milyon abone sayısını aşmayı başarmıştır. Ayrıca İnstagram sayfasında da 3 milyonu aşkın abonesi vardır.

Enes Batur Youtube Kanalı Linki: https://www.youtube.com/channel/UCG0HA4uyuuzPzeq_US_ywVg

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir