Ekonomik ve Hızlı Kiralık Otomobil Seçenekleri Rentiva'da! | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Ekonomik ve Hızlı Kiralık Otomobil Seçenekleri Rentiva’da!

Ekonomik ve Hızlı Kiralık Otomobil Seçenekleri Rentiva’da!

Ekonomik ve Hızlı Kiralık Otomobil Seçenekleri Rentiva’da!

Araç kiralama hizmetleri özellikle uçakla seyahat edenler veya aracı olmayanlar için bulunmaz bir hizmettir. Kısa süreli veya uzun süreli seyahatler fark etmez, araç kiralayarak işinizi çözebilirsiniz. Ayrıca son dönemde bu pazarda farklı şekillerde araç kiralama hizmetleri de ortaya çıkmaya başladı. Rentiva bu noktada kişiden hızlı ve ekonomik araç kiralama platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Kiralık otomobil piyasasında her geçen gün potansiyel biraz daha artıyor. Bunun en büyük sebepleri arasında insanların araç alabilecek bütçelerinin olmamasını gösterebiliriz. Tabi ki bunun dışında yüksek vergiler, yakıt fiyatlarının yüksek olması, araçların yüksek fiyatları, yüksek faiz oranları gibi birçok etmeni sıralayabiliriz. Bununla birlikte araç kiralama hizmeti hem daha düşük fiyata denk geliyor hem de sadece ihtiyacınız olduğu zamanlarda kullanabiliyorsunuz.

Rentiva.com – Garajyeri.com ile Arabali.com Ortaklığıyla

Sahibinden araba kiralama platformu Garajyeri.com ile Arabali.com 2019 yılının ilk yarısında bir karar alarak birleştiler. Bu noktada ortaya yeni bir marka çıkmış oldu: “Rentiva.com”. Rentiva olarak yola devam eden iki firma, güçlerini birleştirerek önce Türkiye’nin en büyük kişiden araba kiralama platformu olmayı hedefliyor. Tabi sonraki hedefleri de globale açılmak olacaktır.

Yeni Nesil Araç Kiralama Hizmeti

Evet başlıkta da dediğimiz gibi yeni nesil bir araç kiralama hizmeti sizlerle. Rentiva.com olarak piyasaya giriş yapan grup bu hizmette müşterilere daha farklı bir hizmet sunuyor. Öyle ki bu platformda aracını kiralayan ile araç kiralama isteyen arasındaki iletişimi Rentiva üstleniyor. Yani markanın kendi filosu yok. Ahmet Amca, Mehmet Abi veya Ayşe Abla’nın fazla aracı var ve kullanılmıyor. Boş kalsın istemiyorlar ama satmakta istemiyorlar. İşte bu durumda siteye kayıt olarak araçlarını ekliyorlar. Arabali.com eğer araç şartlara uygunsa aracı sigortalıyor ve aracı listeye ekliyor. Araç listelenmeye başlıyor.

Araç kiralamak isteyen kişi Arabali.com sitesine kayıt oluyorlar. Gerekli profil bilgilerini doldurup diledikleri aracı aramaya başlıyorlar. Kendilerine uygun olduğunu düşündükleri aracı, kiralamak istedikleri tarihte rezervasyon için başvuruyorlar. Ve karşı tarafa teklifi gönderiyorlar. Aracını kiralamak isteyen kişi teklifi gönderen kişinin profilini inceliyor ve eğer aracını emanet edebileceğini düşünüyorsa teklifi kabul ediyor. Böylelikle iki taraf yüz yüze gelmeden ticaretlerini yapmış oluyorlar. Ve aynı zamanda https://rentiva.com güvencesi ile…

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir