Ceren Gündoğdu: “Bitcoin bildiğiniz gibi..”

Ünlü televizyoncu Ceren Gündoğdu, Bitcoin ve kripto paralarla ilgili bir yazı kaleme aldı.

02.11.2021
473
Ceren Gündoğdu: “Bitcoin bildiğiniz gibi..”

Ünlü televizyoncu Ceren Gündoğdu, Bitcoin ve kripto paralarla ilgili bir yazı kaleme aldı. Paylaştığı makalesinde ise şu ifadelere yer verdi;

Bitcoin, bildiğiniz gibi kripto paralar arasında liderliği sürdürüyor ve bu liderlikteki en büyük etken de ana yükseliş trendi üzerindeki sürekliliği. Fakat pariteye baktığımız zaman çok kısa vadeli düşüş trend çizgisinin baskısı altında olduğunu görebiliyoruz. Bu çizginin direnç noktası ise 61.400 – 61.500 bandına denk gelmekte. Eğer paritede bu direnç noktası kırılır ve 62.950 seviyesi yukarı doğru mum yakarsa, satış baskısı elbette ortadan kalkar ve yavaş yavaş 70.000 olan hedef seviyelerine doğru ilerler bitcoin. Eğer aksini düşünürsek yani düşüş seviyesi kırılmazsa 58.200 seviyesi destek nokta olacaktır.

ARA REKLAM ALANI

Bu arada ufakta olsa taraftar token sektöründe faaliyet gösteren önemli bir proje olan Chiliz koinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Son zamanlarda trend olan Metaverse projesi kapsamında kendini gayet iyi gösteren chilizde yeni yeni şeyler oluyor. Yani olumlu yönde seyretmesinin sebebi projenin sektörde başarılı girişimlerde bulunması. Bu da demek oluyor ki, CHZ token pozitif etkiye maruz kalabilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ