Apple Ücretsiz AirPods Vermeye Başladı | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

Apple Ücretsiz AirPods Vermeye Başladı

Apple Ücretsiz AirPods Vermeye Başladı

Apple Ücretsiz AirPods Vermeye Başladı

Pandemi sürecinde dünya genelinde birçok ülkede okullarda eğitime ara verildiği biliniyor. Yaz aylarından sonra hangi ülkelerin okullarda eğitime devam edeceği ise netlik kazanmış değil. Türkiye’de yetkili mercilerin aldıkları karar doğrultusunda 2020-2021 eğitim yılının Ağustos 31’de açılması planlanıyor. Fakat sağlık uzmanları tarafından yapılan değerlendirmelerde bu tarihin son derece iyimser olduğu belirtiliyor. Bu sebepten dolayı da okulların açılma tarihinin tekrar ertelenebileceği iddia ediliyor.

Apple ise çocukların uzun bir aradan sonra yeniden okullara dönmeye başlaması şerefine son derece dikkat çekici bir kampanyaya start verdi. Başlatılan kampanya kapsamında iPad veya Mac modellerinden birini alan kişilere ücretsiz AirPods hediye ediyor.

Hangi Modellerde AirPods Hediye Ediliyor?

  • iPad Pro
  • iPad Air
  • MacBook Air
  • MacBook Pro
  • iMac
  • iMac Pro

Ücret Farkıyla AirPods Pro Tercih Edilebiliyor

Apple AirPods ile Apple AirPods Pro modellerinin arasındaki fiyat farkı ödenerek hediye olarak AirPods Pro da tercih edilebiliyor.

Apple Türkiye haricinde dünya genelinde birçok ülkede Apple tarafından okula dönüş kampanyasının düzenlendiği de belirtiliyor. Bu kapsamda kampanyanın etkisiyle birlikte Apple’ın oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşabileceği tahmin edilmektedir.

Normal kampanya haricinde ekstra 350 TL ödenmesi durumunda AirPods ve kablosuz şarj kutusunun alınabileceğinin altı çiziliyor. Ayrıca 799 TL fiyat farkıyla ise hem kablosuz şarj kutusuna hem de Apple AirPods Pro modeline sahip olunabilmektedir.

Kampanya Sadece Öğrencilere Özel

Kampanyanın sadece öğrencilere özel olduğu unutulmamalıdır. Öğrenci haricindeki kişilerin belirtilen modelleri satın alması durumunda kampanyadan yararlanamayacaklardır. Apple tarafından eğitime destek verilmesi teknoloji dünyasının gündemine oturdu. Diğer teknoloji devi firmalar tarafından da benzer kampanyaların düzenlenmesi beklenmektedir.

Özellikle Apple markasının en büyük rakiplerinden olan Samsung’un öğrenciler için bir kampanya sunup sunmayacağı ise büyük bir merak konusu olmaya başladı.

Kampanya’nın öğrencilerin yararına olmasının haricinde dünya genelinde ciddi bir reklam çalışması olduğu da unutulmamalıdır. Bu sayede hem tüketiciler hem de markalar kazançlı hale gelmektedir. Benzer kampanyaların artarak devam etmesi umut ediliyor.

Yeni kampanyalar düzenlendikçe internet sitemiz üzerinden sizlerle güncel ve anlık olarak paylaşıyor olacağız.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir