A101 Samsung Powerbank Fiyatında Büyük İndirim | Bilgikulisi.com - İnternetin Bilgi Sitesi

A101 Samsung Powerbank Fiyatında Büyük İndirim

A101 Samsung Powerbank Fiyatında Büyük İndirim

A101 Samsung Powerbank Fiyatında Büyük İndirim

BİM ve A101 gibi şirketler son zamanlarda teknoloji ürünlerini son derece uygun fiyatlara satmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. A101 Samsung Powerbank bu haftanın en çok ilgi çekeceği düşünülen ürünler arasında yer aldı. Powerbank ihtiyacı olan kişilerin bu kampanyayı kaçırmamaları tavsiye ediliyor. Piyasa değerinin oldukça altında bir fiyata 21 Mayıs 2020 Perşembe günü Türkiye genelinde A101 mağazalarında satışa sunulacak.

A101 Samsung Powerbank Özellikleri

10.000 mAh kapasitesinde bataryanın oldukça şık bir tasarıma sahip olması dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca piyasadaki farklı markaların birçoğunda bulunmayan 15 Watt gücündeki hızlı şarj desteğine de Samsung tarafından yer verilmiş. Çift USB çıkışına sahip olması da aynı anda iki cihazın şarj edilmesine imkan sağlıyor.

A101 mağazalarında Samsung Powebank cihazı iki farklı renk seçeneğiyle sunulacaktır. Bu renkler gümüş ve pembe olarak karşımıza çıkıyor. Samsung’un ürettiği powerbank cihazında OVP desteğiyle aşırı akıma karşı koruma da sağlanmaktadır. Bu sayede şarj edilen cihazların herhangi bir şekilde zarar görmesi engelleniyor.

A101 Samsung Powerbank Fiyatı

Günlük hayatın vazgeçilmezi hale gelen akıllı cihazların kullanımında birçok kişinin şarj problemi yaşadığını biliyoruz. Powerbank cihazları da tam da bu noktada hayat kurtarıcı olabiliyor. Özellikle yüksek mAh değerlerine sahip cihazlar sayesinde birçok kişi gün içerisinde birden çok kez cihazlarını şarj edebiliyorlar.

Samsung’un üretmiş olduğu ve A101’de satışa sunulacak olan 10.000 mAh kapasitesindeki powerbankin güncel piyasa fiyatına bakıldığında 170 TL seviyelerinde olduğu görülüyor. 21 Mayıs günü A101 mağazalarında ise 109 TL’den satışa sunulacak. Oldukça büyük bir indirim olduğundan dolayı kısa süre içerisinde mağazalarda tükeneceği tahmin edilmektedir. Almak isteyenlerin erken saatlerde mağazaları ziyaret etmeleri tavsiye ediliyor.

Powerbank’in yanı sıra 21 Mayıs 2020 tarihi itibariyle A101 tarafından farklı Samsung ürünlerinin de satışa sunulacağına dikkat çekmekte fayda var. Büyük indirimlerin yapıldığını piyasa fiyatlarını araştırarak görebilirsiniz.

Benzer içeriklerle kampanyalardan haberdar olmak ve teknoloji dünyasında meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmek için internet sitemizi güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. Her gün sizler için teknoloji dünyasının içinden en dikkat çekici içerikleri hazırlıyor.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir